Aanstellingen week 5

Henk Peters tijdens OBW tegen VV VIOD. foto: Emiel Stienezen

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 29 januari

John DijkmanVeldhoek 1 – Sportclub Olympic/Ambassadors 8Scheidsrechter (Futsal)29-01-202419:00Competitie
Bennie RoenhorstZV/Kuypers Hair&Wel 7 – LZV/Kuypers Hair&Wel 6Scheidsrechter (Futsal)29-01-202420:15Competitie
Bennie RoenhorstLZV/Kuypers Hair&Wel 2 – LZV/Kuypers Hair&Wel 3Scheidsrechter (Futsal)29-01-202421:15Competitie

vrijdag 2 februari

John DijkmanVeldhoek 2 – Brasil ’77 3Scheidsrechter (Futsal)02-02-202420:00Competitie
Jeroen SinsZVS/Bodemflex – ZVV Ede 2Scheidsrechter (Futsal)02-02-202420:001ste divisie

zaterdag 3 februari

Cristian Arevalo de WeeverSteDoCo – SV MeerssenAssistent-scheidsrechter03-02-202414:30Competitie
Jeroen van AlstWSV JO19-1 – Zwart Wit ’63 JO19-1Scheidsrechter03-02-202413:00Competitie
Bart BoesveldBemmel SC JO17-1 – Epe JO17-1Scheidsrechter03-02-202413:15Competitie
Gerlof BrilVIOD JO17-2 – Eldenia JO17-2Scheidsrechter03-02-202413:30Competitie
Marco ten BroekeAchilles E – GorsselScheidsrechter03-02-202415:00Competitie
Ali CakirVorden JO19-1 – WVV’34 JO19-1Scheidsrechter03-02-202415:00Competitie
Arno ElfrinkDZC ’68 JO14-1 – DTS Ede JO14-1Scheidsrechter03-02-202410:00Competitie
Jim van ElkenVIOD JO19-1 – Lochem SP JO19-1Scheidsrechter03-02-202415:45Competitie
Tom GiezenVitesse JO15-1 – Alphense Boys JO15-1Scheidsrechter03-02-202412:00Competitie
Gerard de GraafBennekom VR1 – CSW VR1Scheidsrechter03-02-202415:30Competitie
Wouter HilkhuijsenGVC – vv Ede/VictoriaScheidsrechter03-02-202414:30Competitie
Elroy HogeweideSwift ’64 – OWIOSScheidsrechter03-02-202415:00Competitie
Wes van KloosterSDS ’55 – WoezikScheidsrechter03-02-202414:30Competitie
Jurgen MaatkampExcelsior’31 JO19-1 – DZOH JO19-1Scheidsrechter03-02-202411:45Competitie
Collin MasselinkVitesse JO16-1 – ADO Den Haag JO16-1Scheidsrechter03-02-202415:00Competitie
Teun van MelisHSC/Buurse JO18-1 – Rohda R. JO18-1Scheidsrechter03-02-202413:00Competitie
Cor PeitsmanBVC ’12 – SDOOScheidsrechter03-02-202414:30Competitie
Bennie RoenhorstSDC Putten – BatavenAssistent-scheidsrechter03-02-202414:30Competitie
Michel SaleminkAZSV/AD ’69 JO17-1 – Drachtster Boys JO17-1Scheidsrechter03-02-202412:45Competitie
Jesper SandersWestervoort – DVC ’26Scheidsrechter03-02-202418:00Competitie
Tim ScholtenDe Graafschap O18 – AFC O18Assistent-scheidsrechter03-02-202414:30Competitie
Timo SchoppersGVA JO17-1 – VVG ’25 JO17-1Scheidsrecher03-02-202414:00Competitie
Bas SeegersVIOD JO17-1 – Lochem SP JO17-1Scheidsrechter03-02-202413:30Competitie
Jeroen SinsFC Bergh – Concordia WehlScheidsrechter03-02-202418:30Competitie
Timo SuetersAJAX JO14-1 – De Graafschap JO14-1Assistent-scheidsrechter03-02-202410:00Competitie
Mark TilAZSV/AD ’69 JO19-1 – TVC ’28 JO19-1Scheidsrechter03-02-202413:00Competitie
Romy VermeerVoorwaarts T – csv ApeldoornAssistent-scheidsrechter03-02-202418:00Competitie
Stefan VosSDZZ – MontferlandScheidsrechter03-02-202414:30Competitie
Lars WestendorpZZC’20 JO17-1 – v.v. Dieren JO17-1Scheidsrechter03-02-202411:15Competitie

zondag 4 februari

Mylan ArieseSVGG – Keijenburgse BoysScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Bart BoesveldVIOS B. – UDIScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Marco ten BroekeFC Dinxperlo – Sportclub GroessenAssistent-scheidsrechter04-02-202414:30Competitie
Jordi EijgelsheimSpero – SDOUCScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Gerard de GraafVIOS’38 – SESScheidsrechter04-02-202414:30Competitie
Erno HanninkErix – RekkenScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Leo HuntingFC Dinxperlo 2 – DVV 2Scheidsrechter04-02-202411:30Competitie
Wes van KloosterBSC Unisson – De Tubanters1897Scheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Hans KokAngeren – BataviaScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Koen MolenaarFortuna Sittard – ADO Den HaagScheidsrechter04-02-202414:30Azerion Eredivisie
Tim NeijmanNVC – De HovenScheidsrechter04-02-202414:00Achterhoek Cup
Henk PetersGermania – NSVV FC KundeScheidsrechter04-02-202414:30Competitie
Richard PolmanVitesse – Go Ahead EaglesAssistent-scheidsrechter04-02-202412:15Eredivisie
Erwin ReijersGVA – DVOLScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Harrie ReintjesVVG ’25 – VordenScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Michel SaleminkEtten 3 – VVG ’25 3Scheidsrechter04-02-202410:00Competitie
Frank SandersMVV ’29 – LemelerveldScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Tim ScholtenGSV ’38 – KCVOScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Timo SchoppersDEO 2 – FC Winterswijk 7Scheidsrecher04-02-202411:00Competitie
Michel SessinkPAX VR1 – Enter VR1Scheidsrechter04-02-202414:00Beker
Joost SoeterOSC – HAVOScheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Harm StemerdinkWVV’34 2 – RKZVC 2Scheidsrechter04-02-202411:15Competitie
Mark TilGendringen – HC ’03Assistent-scheidsrechter04-02-202414:00Competitie
Stefan VosV.V. Achates – Achilles ReekScheidsrechter04-02-202414:30Competitie
Reinier WissingHalle – EpseScheidsrechter04-02-202414:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)