Aanstellingen week 4

Frans Heister in aktie Foto: De Graafschap jeugdopleiding

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 22 januari

Maarten BolwerkJong Ajax – FC GroningenAssistent-scheidsrechter22-01-202420:00KKD
John DijkmanLZV/Kuypers Hair&Wel 4 – LZV/Kuypers Hair&Wel 5Scheidsrechter (Futsal)22-01-202420:15Competitie
John DijkmanLZV/Kuypers Hair&Wel 6 – Sportclub Olympic 11Scheidsrechter (Futsal)22-01-202421:15Competitie
Bennie RoenhorstZuid Arnhem 3 – Zavodo 76 3Scheidsrechter (Futsal)22-01-202421:00Competitie

dinsdag 23 januari

Tim NeijmanOeken O23-1 – Pax O23-1Scheidsrechter23-01-202420:15Achterhoek Cup
Richard PolmanDZC ’68 O23-1 – Concordia-W O23-1Scheidsrechter23-01-202420:15Achterhoek Cup
Bas SeegersGrol O23-1 – FC Trias O23-1Scheidsrechter23-01-202420:15Achterhoek Cup
Michel SessinkHC ’03 VR1 – Vorden VR1Scheidsrechter23-01-202420:15Achterhoek Cup
Tom van der SterrenHC ’03 VR1 – Vorden VR1Assistent-scheidsrechter23-01-202420:15Achterhoek Cup
Mark TilHC ’03 VR1 – Vorden VR1Assistent-scheidsrechter23-01-202420:15Achterhoek Cup
Reinier WissingSSA Wisch – SV BasteomScheidsrechter23-01-202420:15Achterhoek Cup

woensdag 24 januari

Bart BoesveldWitkampers VR1 – AZSV MO23-1Scheidsrechter24-01-202420:15Achterhoek Cup
Ali CakirUlftse Boys VR1 – FC Bergh VR1Scheidsrechter24-01-202420:15Achterhoek Cup
John DijkmanGazelle De 1 – FC RDC 4Scheidsrechter (Futsal)24-01-202421:30Competitie

vrijdag 26 januari

Ali CakirGonemo 3 – VVG ’25 2Scheidsrechter (Futsal)26-01-202421:30Competitie

zaterdag 27 januari

Cristian Arevalo de WeeverSparta Nijkerk – UrkAssistent-scheidsrechter27-01-202415:00Competitie
Frans BeserESA – ZZC’20Scheidsrechter27-01-202414:30Competitie
Ruben BrilN.E.C. JO18-1 – FC Dordrecht O18Scheidsrechter27-01-202412:00Competitie
Jim van ElkenDe Graafschap JO14-1 – AZ JO14-1Scheidsrechter27-01-202412:30Competitie
Tom GiezenVeluwezoom JO18-1JM – Roda JC O18Scheidsrechter27-01-202413:00Competitie
Wouter HilkhuijsenAlexandria – Zuid ArnhemScheidsrechter27-01-202415:00Competitie
Martijn HooghoffOrion JO18-1 – SML JO18-1Scheidsrechter27-01-202412:15Competitie
Bas JansenOrion JO17-1 – Smitshoek JO17-1Scheidsrechter27-01-202412:15Competitie
Jurgen MaatkampHercules JO17-1 – SC ’t Zand JO17-1Scheidsrechter27-01-202415:00Competitie
Koen MolenaarVVOG Harderwijk – TVC ’28Scheidsrechter27-01-202415:00Competitie
Bennie RoenhorstNEO – Hulzense BoysAssistent-scheidsrechter27-01-202418:30Competitie
Wijnand RutgersNEO – Hulzense BoysScheidsrechter27-01-202418:30Competitie
Tim ScholtenAlmere City O18 – De Graafschap O18Assistent-scheidsrechter27-01-202412:45Competitie
Emiel StienezenBWO – De ZweefScheidsrechter27-01-202417:30Competitie

zondag 28 januari

Mylan ArieseBredevoort – ErixScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Bart BoesveldHAVO – FC JeugdScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Marco ten BroekeSC Doesburg – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Ali CakirRatti/Socii – HalleScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Ramon GronouweRKSV Driel – Jonge KrachtScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Erno Hannink’t Peeske – PSCScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Leo HuntingGendringen 4 – Peeske ’t 4Scheidsrechter28-01-202409:30Competitie
Wes van KloosterBorne – Nieuw HeetenScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Hans KokAngerlo Vooruit – GendringenScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Henk PetersOBW – VIODScheidsrechter28-01-202414:30Competitie
Bennie RoenhorstBentelo – VIOS B.Scheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Frank SandersVorden – TrekvogelsScheidsrechter28-01-202414:30Competitie
Jesper SandersLemelerveld – RuurloScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Harm StemerdinkFC Eibergen 2 – KOSC 2Scheidsrechter28-01-202411:15Competitie
Mark TilHC ’03 – Sportclub GroessenAssistent-scheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Stefan VosEwijk – GermaniaScheidsrechter28-01-202414:30Competitie
Gradus WesselkampBatavia – Rood WitScheidsrechter28-01-202414:00Competitie
Reinier WissingGSV ’63 – KSVScheidsrechter28-01-202414:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)