Hieronder een overzicht van onze leden waar ze fluiten en wanneer.
Mocht jou aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@sdodoetinchem.nl
Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.
Naam | Wedstrijd | Rol | Datum | Tijd | Wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Mylan Ariese | Sprinkhanen - Sportclub Groessen | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Frans Beser | ASV '57 - S.V. Losser | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:30 | Competitie |
Maarten Bolwerk | Jong PSV - FC Groningen | Assistent-scheidsrechter | 11-03-2024 | 20:00 | KKD |
Bart Boesveld | PSC JO15-1JM - v.v. Dieren JO15-1JM | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 19:00 | Achterhoek Cup |
Bart Boesveld | DVV JO19-1 - OSC JO19-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:45 | Competitie |
Bart Boesveld | Victoria '28 - Vogido | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Ruben Bril | Orion JO19-1 - GVAV/Rapiditas JO19-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 15:00 | Competitie |
Marco ten Broeke | FC Dinxperlo - Gendringen | Assistent-scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Ali Cakir | VIOD JO17-1 - Bemmel SC JO17-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 13:15 | Competitie |
Ali Cakir | SDZZ - EDS | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
John Dijkman | Peeske 't 3 - PSC zaal 1 | Scheidsrechter (Futsal) | 15-03-2024 | 19:00 | Competitie |
John Dijkman | Peeske 't 2 - Gonemo 3 | Scheidsrechter (Futsal) | 15-03-2024 | 20:00 | Competitie |
John Dijkman | SV Basteom VR1 -AZSV/AD '69 VR1 | Scheidsrechter (Futsal) | 18-03-2024 | 20:00 | Competitie |
Jordi Eijgelsheim | DVC'26 2 - FC Winterswijk | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 11:00 | Competitie |
Arno Elfrink | ZZC'20 JO17-1 - Westervoort JO17-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 12:00 | Competitie |
Jim van Elken | Schalkhaar JO13-1 - FC Groningen JO13-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 10:30 | Competitie |
Tom Giezen | Terborg/Silvolde JO15-1 - AZSV/AD '69 JO15-1JM | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 19:00 | Achterhoek Cup |
Gerard de Graaf | Bennekom VR1 - UVV VR1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 15:30 | Competitie |
Gerard de Graaf | SC Klarenbeek - Turkse Kracht | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Ramon Gronouwe | DSVD - Sc. Overwetering | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Erno Hannink | Erix - Neede | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Walter Hartjes | Varsseveld JO15-1JM - VIOD JO15-1 | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 19:00 | Achterhoek Cup |
Walter Hartjes | DCS JO19-1 -DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 15:00 | Competitie |
Wouter Hilkhuijsen | Valburg - AWC | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 15:00 | Competitie |
Elroy Hogeweide | Huizen O23-1 - Roda 46 O23-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 12:00 | Competitie |
Leo Hunting | Gendringen 4 - GWVV 4 | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 09:30 | Competitie |
Bas Jansen | Concordia-W JO15-1 - Doesburg SC JO15-1JM | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 19:00 | Achterhoek Cup |
Bas Jansen | De Graafschap JO15-1 - FC Eindhoven JO15-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 10:15 | Competitie |
Wes van Klooster | BVC '12 - Harskamp | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:30 | Competitie |
Wes van Klooster | Voorst - CCW '16 | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Hans Kok | Kilder - HC '03 | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Jurgen Maatkamp | DZC '68 JO15-1JM - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 19:00 | Achterhoek Cup |
Collin Masselink | AWC JO19-1 - Bemmel SC JO19-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Teun van Melis | FC Trias JO19-1 - TVC '28 JO19-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 15:15 | Competitie |
Hans Migchelbrink | LZV/Kuypers Hair&Wellness - SC Olympic | Secretaris AV (Futsal) | 15-03-2024 | 20:30 | 1ste Divisie |
Tim Neijman | SVGG - Den Dam | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Lucca Overkamp | AZSV/AD '69 JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 12:45 | Competitie |
Cor Peitsman | Oeken - Eerbeekse Boys | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:30 | Competitie |
Henk Peters | Enter - Vasse | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Erwin Reijers | SDOUC 2 - Heino 2 | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 11:30 | Competitie |
Bennie Roenhorst | Sprinkhanen - Pax | Scheidsrechter | 14-03-2024 | 20:00 | Competitie |
Bennie Roenhorst | NSC Nijkerk - DTS Ede | Assistent-scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:30 | Competitie |
Bennie Roenhorst | Veluwezoom - Elsweide | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Bennie Roenhorst | LZV/Kuypers Hair&Wel 7 - SV Basteom 4 | Scheidsrechter (Futsal) | 18-03-2024 | 19:15 | Competitie |
Bennie Roenhorst | LZV/Kuypers Hair&Wel 4 - Zavodo 76 7 | Scheidsrechter (Futsal) | 18-03-2024 | 20:15 | Competitie |
Michel Salemink | Grol JO19-1 - Schalkhaar JO19-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 12:45 | Competitie |
Frank Sanders | DVV - Jonge Kracht | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Jesper Sanders | Spcl. Brummen - FC Winterswijk | Scheidsrechter | 12-03-2024 | 20:00 | Beker |
Jesper Sanders | Leones - Vorden | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Tim Scholten | De Graafschap O18 - Go Ahead Eagles O18 | Assistent-scheidsrecher | 16-03-2024 | 14:30 | Competitie |
Timo Schoppers | FC Dinxperlo JO15-1JM - Warnsveldse Boys JO15-1JM | Scheidsrecher | 13-03-2024 | 19:00 | Achterhoek Cup |
Timo Schoppers | DTS Ede VR1 - Ter Leede VR1 | Scheidsrecher | 16-03-2024 | 15:00 | Competitie |
Timo Schoppers | DEO 2 - HSC '21 2 | Scheidsrecher | 17-03-2024 | 11:00 | Competitie |
Bas Seegers | Pax JO15-1 - ZZC'20 JO15-1 | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 19:00 | Competitie |
Michel Sessink | VVG'25 VR1 - SC Westervoort VR2 | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 11:45 | Competitie |
Jeroen Sins | FC Coronaas - ZVS/Bodemflex | Scheidsrechter (Futsal) | 15-03-2024 | 21:00 | 1ste divisie |
Jeroen Sins | Ruurlo - FC Trias | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 19:00 | Competitie |
Joost Soeter | DVC '26 - Beuningse Boys | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Harm Stemerdink | Enter 2 - Stevo 2 | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 11:00 | Competitie |
Emiel Stienezen | Oranje Nassau - Gramsbergen | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 15:00 | Competitie |
Timo Sueters | Keijenburgse Boys MO13-1 - FC Zutphen MO13-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 11:00 | Competitie |
Timo Sueters | Sparta JO14-1 - De Graafschap JO14-1 | Assistent-scheidsrechter | 16-03-2024 | 18:00 | Competitie |
Mark Til | SP Lochem JO15-1 - Grol JO15-1-JM | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 19:00 | Achterhoek Cup |
Mark Til | Rohda R. JO18-1 - DOS Kampen JO18-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 13:00 | Competitie |
Mark Til | Kilder - HC '03 | Assistent-sheidsrechter | 17-03-2024 | 15:00 | Competitie |
Stefan Vos | Stroe - DSV '61 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:30 | Competitie |
Stefan Vos | OSC - Victoria '25 | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Lars Westendorp | Gendringen/SVGG JO19-1 - FC Eibergen JO19-1 | Scheidsrechter | 16-03-2024 | 14:30 | Competitie |
Gradus Wesselkamp | WWNA - Victoria Boys | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |
Reinier Wissing | SP Lochem JO15-1 - Grol JO15-1JM | Scheidsrechter | 13-03-2024 | 18:30 | Achterhoek Cup |
Reinier Wissing | Babberich - Loo | Scheidsrechter | 17-03-2024 | 14:00 | Competitie |