Hieronder een overzicht van onze leden waar ze fluiten en wanneer.

Mocht jou aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@sdodoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Draai de telefoon voor volledige weergave van het aanstellingen schema

NaamWedstrijdRolDatumTijd 
Christian Arevalo de WeeverSportclub Silvolde - BaronieAssistent-scheidsrechter26-05-202214:00
Maarten BolwerkEVV Echt - OFCAssistent-scheidsrechter22-05-202214:30
Gerlof BrilFC Trias JO15-1 - Longa '30 JO15-1JMScheidsrechter21-05-202211:30
Gerlof BrilDZC '68 VR1 - FC Zutphen VR1Scheidsrechter25-05-202220:00
Ruben BrilOrion JO16-1 - Roosendaal JO16-1Scheidsrechter 21-05-202213:00
Ruben Bril VIOD 7 - Keijenburgse Boys 5Scheidsrechter 22-05-202210:00
Ali CakirLonga '30 VR1 - AZSV VR1Assistent-scheidsrechter18-05-202220:00
Ali CakirKlarenbeek SC 1 - Beekbergen 1Scheidsrechter (zaal)20-05-202221:00
Ali CakirATIK 3 - AGOVV 4Scheidsrechter (zaal)20-05-202222:00
Ali CakirWolfersveen - DEOScheidsrechter22-05-202214:30
Ali CakirSportclub Olympic 14/ Ambassadors FC - Sportclub Olympic 17Scheidsrechter (zaal)23-05-202219:00
Ali CakirSportclub Olympic 10 - FC Dinxperlo 3Scheidsrechter (zaal)23-05-202220:00
John DijkmanSV Basteom VR1 - Union VR1Scheidsrechter (zaal)16-05-202220:00
John Dijkman't Peeske 1 -SC Doesburg 1Scheidsrechter (zaal)20-05-202221:30
John DijkmanAWC - ElisthaScheidsrechter21-05-202217:00
John DijkmanColumbia - HeinoAssistent-scheidsrechter22-05-202214:00
John DijkmanSV Basteom 4 - ZVL 3Scheidsrechter(zaal)23-05-202220:00
John DijkmanSV Basteom 5 - Spero/zaal 1Scheidsrechter(zaal)23-05-202221:00
Jordi EijgelsheimRietmolen - Hoeve VooruitScheidsrechter22-05-202214:00
Arno ElfrinkSML JO16-1 - MVV JO16-1Scheidsrechter21-05-202212:00
Tom GiezenBennekom JO19-1 - SJO HSC/Buurse JO19-1Scheidsrechter21-05-202215:00
Ramon GronouweUlftse Boys - KilderScheidsrechter22-05-202214:00
Erno HanninkZZC'20 - SP Haarlo Scheidsrechter22-05-202214:00
Erno HanninkDZC '68 VR1 - FC Zutphen VR1Assistent-scheidsrechter25-05-202220:00
Walter HartjesLonga '30 VR1 - AZSV VR1Assistent-scheidsrechter18-05-202220:00
Walter HartjesSchalkhaar JO19-1 - Eerbeekse Boys JO19-1Scheidsrechter21-05-202215:00
Elroy HogeweideVVOG 2 - Bennekom 2Scheidsrechter21-05-202211:45
Martijn HooghoffDTS Ede JO19-1 - Arnhemse Boys JO19-1Scheidsrechter21-05-202212:00
Dirk Jan HummelmanGroen Wit'62 JO19-1 - Voorwaarts T JO19-1Scheidsrechter21-05-202215:00
Leo HuntingFC Dinxperlo 2 - TVC '28 3Scheidsrechter22-05-202211:00
Hans KokWitkampers - Gendringen Scheidsrechter22-05-202214:00
Jurgen MaatkampConcordia-W JO19-1 - Bataven JO19-1Scheidsrechter21-05-202215:00
Hans MigchelbrinkSportclub Bemmel Zaal 1 - SML 2Scheidsrechter (zaal)20-05-202220:30
Hans MigchelbrinkMorado CF 1 - WRZV/JACKY'S bezorg& cateringservice 1Secretaris AV (zaal)27-05-202221:00
Hans MigchelbrinkMorado CF 2 - ZVL 1Scheidsrechter (zaal)27-05-202222:00
Koen MolenaarBlauw Wit - HAVO Scheidsrechter22-05-202214:00
Cor Peitsman Longa '30 VR1 - AZSV VR1Scheidsrechter18-05-202220:00
Cor Peitsman Beuningse Boys - Juliana '31Scheidsrechter21-05-202215:15
Richard PolmanFC Eindhoven - ADO Den HaagAVAR21-05-202216:30
Erwin ReijersVeluwezoom - Angerlo VooruitScheidsrechter 22-05-202214:00
Erwin ReijersDZC '68 VR1 - FC Zutphen VR1Assistent-scheidsrechter25-05-202220:00
Harrie ReintjesFC Winterswijk - MASV Scheidsrechter21-05-202218:00
Bennie RoenhorstTwenthe - RekkenScheidsrechter22-05-202214:00
Bennie RoenhorstVeldhoek 1 - Zavodo 76 7Scheidsrechter (zaal)23-05-202219:00
Wijnand RutgersDZC '68 - De Merino'sScheidsrechter21-05-202215:00
Michel SaleminkArnhemse Boys JO17-1 - VDZ JO17-1Scheidsrechter21-05-202216:30
Frank SandersSP Lochem - HC '03Scheidsrechter22-05-202214:00
Jesper SandersWitkampers - SP Lochem Scheidsrechter19-05-202219:30
Jesper SandersBorne - TVO Scheidsrechter22-05-202214:00
Jeroen SinsSV Basteom - ElsweideScheidsrechter19-05-202219:30
Joost Soeterasv Dronten - OWIOS Scheidsrechter21-05-202214:30
Harm StemerdinkBentelo - 't Centrum Scheidsrechter22-05-202214:00
Julia VermeerNederland MO15 - België MO15Scheidsrechter18-05-202215:30
Romy Vermeer Longa '30 JO19-1 - AZSV JO19-1Scheidsrechter21-05-202215:15
Gradus WesselkampBSC Unisson - Almelo Scheidsrechter22-05-202214:00
Reinier WissingOBW 2 - Bataven 2Scheidsrechter19-05-202219:30
Reinier WissingGVA 2 - DCS 3Scheidsrechter22-05-202214:00