Hieronder een overzicht van onze leden waar ze fluiten en wanneer.

Mocht jou aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@sdodoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Draai de telefoon voor volledige weergave van het aanstellingen schema

NaamWedstrijdRolDatumTijd 
Christian Arevalo de WeeverOJC ROSMALEN - GemertAssistent-scheidsrechter02-10-202214:00
Maarten BolwerkGVVV - Sparta NijkerkAssistent-scheidsrechter04-10-202220:00
Gerlof BrilDe Graafschap JO15-2 - DTS Ede JO15-1JMScheidsrechter01-10-202210:00
Ruben BrilBennekom JO19-1 - SML JO19-1Scheidsrechter01-10-202215:00
Ali CakirFC Eibergen 1 - Bon Boys 2Scheidsrechter (zaal)26-09-202220:00
Ali CakirMadereros C.F. 5 - SJO/SSA VESTA'19 1Scheidsrechter (zaal)30-09-202221:00
Ali CakirBrakkenstein 1 - Juliana '31 2Scheidsrechter (zaal)30-09-202222:00
Ali Cakir
De Graafschap JO14-1 - Ajax JO14-1
Scheidsrechter01-10-202212:30
Ali CakirWolfersveen - MECScheidsrechter02-10-202214:00
John DijkmanDoesburg SC 1 - DGA 1Scheidsrechter(zaal)26-09-202221:00
John DijkmanGroen Wit'62 1 - FC RDC 1Scheidsrechter (zaal)30-09-202220:00
John Dijkman KHC - Epe Assistent-scheidsrechter01-10-202214:45
John DijkmanZVL 4 - Zavodo 76 10Scheidsrechter (zaal)03-10-202220:00
Jordi EijgelsheimUlftse Boys - Keijenburgse BoysScheidsrechter02-10-202214:00
Tom GiezenVA N.E.C. JO18-1 - Alphense Boys O18Scheidsrechter 01-10-202214:30
Erno HanninkDierense Boys - Ajax B Scheidsrechter02-10-202214:00
Walter HartjesGrol JO17-1 - Buitenveldert JO17-1 Scheidsrechter01-10-202214:30
Elroy HogeweideADO '20 O23-1 - Ter Leede O23-1Scheidsrechter01-10-202212:45
Dirk Jan HummelmanSDV Barneveld JO19-1 - VVO JO19-1Scheidsrechter01-10-202214:30
Bas JansenGrol JO15-1JM - Houten JO15-1Scheidsrechter01-10-202212:45
Hans KokFC Trias - DSVDScheidsrechter02-10-202214:00
Kiran LenderingDVV JO16-1 - ATC'65 JO16-1Scheidsrechter01-10-202212:45
Collin MasselinkVogido JO15-1 - GVAV-Rapiditas JO15-1JMScheidsrechter01-10-202211:45
Hans MigchelbrinkVVG '25 1 - Gonemo 1Scheidsrechter (zaal)30-09-202221:00
Hans MigchelbrinkVVG '25 3 - WZV/Station Alexsander 1Secretaris AV (zaal)30-09-202222:00
Koen MolenaarMASV - WoezikScheidsrechter02-10-202214:00
Henk PetersAlbatross - Colmschate Scheidsrechter02-10-202214:00
Erwin ReijersDVV - WestervoortScheidsrechter02-10-202214:00
Harrie Reintjes Grol - UnionScheidsrechter02-10-202214:00
Bennie RoenhorstSV Basteom VR1 - V en L VR1Scheidsrecher (zaal)26-09-202220:00
Bennie RoenhorstOeken 1 - LZV/Kuypers Hair&Wel 3Scheidsrechter (zaal)26-09-202221:09
Bennie RoenhorstKHC - EpeAssistent-scheidsrechter01-10-202214:45
Bennie RoenhorstLZV/Kuypers Hair&Wel 2 - ZVZ 2Scheidsrechter (zaal)03-10-202219:15
Michel SaleminkLonga '30 JO19-1 - FC Trias JO19-1Scheidsrechter01-10-202215:15
Jesper SandersDoetinchem - Gendringen Scheidsrechter02-10-202214:00
Joost SoeterQuick '20 - Achilles '12Scheidsrechter01-10-202215:00
Julia VermeerOeken - SP Eefde Scheidsrechter01-10-202214:30
Gradus WesselkampSC Millingen - NSVV FC Kunde Scheidsrechter02-10-202214:30
Reinier WissingNVC - Den DamScheidsrechter02-10-202214:00