Aanstellingen week 45

Jurgen Maatkamp tijdens De Graafschap - ADO Den Haag onder 16 foto: De Graafschap Jeugdopeliding

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 6 november

John DijkmanZavodo 76 7 – Zavodo 76 6Scheidsrechter (zaal)06-11-202319:30Competitie
John DijkmanZavodo 76 9 – Doesburg SC 4Scheidsrechter (zaal)06-11-202320:30Competitie
Richard PolmanMVV – FC EmmenAssistent-scheidsrechter06-11-202320:00KKD

dinsdag 7 november

Frans HeisterDe Graafschap O13 – FC Utrecht O13Assistent-scheidsrechter07-11-202318:00Competitie
Michel SaleminkDe Graafschap JO13-1 – FC Utrecht JO13-1Scheidsrechter07-11-202318:00Competitie
Jesper SandersGrol – VarsseveldScheidsrechter07-11-202320:15Achterhoek Cup
Mark TilGrol – VarsseveldAssistent-scheidsrechter07-11-202320:15Achterhoek Cup
Lars WestendorpGrol – VarsseveldAssistent-scheidsrechter07-11-202320:15Achterhoek Cup

woensdag 8 november

John DijkmanJonge Kracht 1 – Beuningse Boys 1Scheidsrechter (zaal)08-11-202321:00Competitie
Jurgen MaatkampVIOD JO15-1 – AZSV/AD ’69 JO15-1JMScheidsrechter08-11-202319:00Achterhoek Cup

vrijdag 10 november

John DijkmanSC Nowruz 3 – Sedap FC 1Scheidsrechter (zaal)10-11-202318:30Competitie
John Dijkmancsv Apeldoorn 8 – Voorst 1Scheidsrechter (zaal)10-11-202319:30Competitie
Ramon GronouwePEC Zwolle – Ajax4de official10-11-202319:30Azerion Eredivisie
Hans MigchelbrinkGonemo 1 – DKB 1Scheidsrechter (zaal)10-11-202320:30Competitie
Jeroen SinsLZV/Kuypers Hair&Wellness – Morado CFScheidsrechter (zaal)10-11-202320:301ste divisie

zaterdag 11 november

Frans BeserFortissimo – SV DFSScheidsrechter11-11-202314:30Competitie
Bart BoesveldSSA Wisch 3 – DZC ’68 5Scheidsrechter11-11-202312:00Competitie
Marco ten BroekeHSC ’21 2 – Avanti W. 2Scheidsrechter11-11-202314:30Competitie
John DijkmanAchilles ’12 – RKZVCAssistent-scheidsrechter11-11-202318:00Competitie
Jim van ElkenVIOD JO17-1 – FC Zutphen JO17-1Scheidsrechter11-11-202313:15Competitie
Tom Giezenv.v. Dieren JO19-1 – Quick JO19-1Scheidsrechter11-11-202315:00Competitie
Frans HeisterAjax O13 – De Graafschap O13Assistent-scheidsrechter11-11-202313:00Competitie
Frans HeisterFC Dordrecht O17 – De Graafschap O17Assistent-scheidsrechter11-11-202316:30Competitie
Walter HartjesAZSV/AD ’69 JO17-1 – FC Amsterdam JO17-1Scheidsrechter11-11-202312:45Competitie
Wouter Hilkhuijsenvv Ede/Victoria – Zuid ArnhemScheidsrechter11-11-202315:00Competitie
Elroy HogeweideBe Quick’28 – DVC DedemsvaartScheidsrechter11-11-202314:30Competitie
Martijn HooghoffBennekom JO15-1 – UNA JO15-1Scheidsrechter11-11-202311:00Competitie
Leo HuntingGendringen 2 – AZSV 7Scheidsrechter11-11-202314:30Competitie
Bas JansenSC Bemmel JO19-1 – Wittenhorst JO19-1Scheidsrechter11-11-202316:00Competitie
Wes van KloosterGVC – HulshorstScheidsrechter11-11-202314:30Competitie
Collin MasselinkGrol JO19-1 – Epe JO19-1Scheidsrechter11-11-202314:30Competitie
Teun van MelisAchilles E JO17-1 – Purmersteijn JO17-1Scheidsrechter11-11-202310:00Competitie
Koen MolenaarSpakenburg – Kozakken Boys4de Official11-11-202315:00Competitie
Cor PeitsmanSDOO – Blauw Geel’55Scheidsrechter11-11-202315:00Competitie
Bennie RoenhorstAchilles ’12 – RKZVCAssistent-scheidsrechter11-11-202318:00Competitie
Wijnand RutgersUnicum – EpeScheidsrechter11-11-202315:00Competitie
Tim ScholtenWillem II O18 – De Graafschap O18Assistent-scheidsrechter11-11-202315:00Competitie
Timo Schoppersv.v. Hellendoorn JO17-1 – De Zweef JO17-1Scheidsrecher11-11-202312:15Competitie
Mark TilDZC ’68 JO15-1JM – Quick 1888 JO15-1Scheidsrechter11-11-202312:45Competitie
Julia VermeerHeerde – Hatto HeimScheidsrechter11-11-202314:30Competitie
Romy VermeerDETO – SDV BarneveldAssistent-scheidsrechter11-11-202314:45Competitie
Stefan VosAWC – LeonesScheidsrechter11-11-202315:30Competitie
Lars WestendorpVorden JO19-1 -Gendringen/SVGG JO19-1Scheidsrechter11-11-202314:00Competitie

zondag 12 november

Cristian Arevalo de WeeverOSS’20 – Blauw Geel’38/JUMBOAssistent-scheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Mylan ArieseSC Meddo – ErixScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Bart BoesveldBSC Unisson – Victoria ’28Scheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Marco ten BroekePax – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter12-11-202314:00Competitie
John DijkmanVoorwaarts T – RKHVVAssistent-scheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Gerard de GraafFC Schadewijk – VOWScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Ramon GronouweDVV 5 – Eendracht 3Scheidsrechter12-11-202312:00Competitie
Erno HanninkNVC – WolfersveenScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Frans HeisterVVG’25 4 – SDOUC 3Scheidsrechter12-11-202311:30Competitie
Leo HuntingUlftse Boys 2 – VIOD 4Scheidsrechter12-11-202312:00Competitie
Hans KokSV Milsbeek – HBVScheidsrechter12-11-202314:30Competitie
Koen MolenaarHVCH – NemelaerScheidsrechter12-11-202314:30Competitie
Tim NeijmanHeumen – AAC OlympiaScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Henk PetersDelden – RuurloScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Erwin ReijersWVV’34 – HeetenScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Harrie ReintjesEilermark – ReunieScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Bennie RoenhorstTVO – LSVScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Frank SandersSC Rheden – SP LochemScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Jesper SandersAZC – SMLScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Timo SchoppersZZC’20 3 – Halle 3Scheidsrecher12-11-202310:00Competitie
Harm StemerdinkHeeten 2 – Ruurlo 2Scheidsrechter12-11-202311:00Competitie
Emiel StienezenVoorwaarts T – RKHVVScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Mark TilHC ’03 – GWVVAssistent-scheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Stefan VosAlbatross – SC KlarenbeekScheidsrechter12-11-202314:00Competitie
Gradus WesselkampVIOS’38 – MSH MaasduinenScheidsrechter12-11-202314:30Competitie
Reinier WissingHMC ’17 – HalleScheidsrechter12-11-202314:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)