Aanstellingen week 44

Hans Kok in aktie foto: SCE


Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 30 oktober

John DijkmanSportclub Olympic 6 – Sportclub Olympic 5Scheidsrechter (zaal)30-10-202320:00Competitie
Bennie RoenhorstDoesburg SC 4 – LZV/Kuypers Hair&Wel 3Scheidsrechter (zaal)30-10-202321:00Competitie

dinsdag 31 oktober

Maarten BolwerkDe Treffers – UNAAssistent-scheidsrechter31-10-202320:00Beker
Richard PolmanSc Heerenveen – VVV VenloScheidsrechter31-10-202320:00Beker

woensdag 1 november

John DijkmanVictoria Boys 2 – SC Nowruz 5Scheidsrechter (zaal)01-11-202320:15Competitie
John DijkmanVictoria Boys 3 – SC Nowruz 10Scheidsrechter (zaal)01-11-202321:15Competitie

vrijdag 3 november

Ali CakirGo Ahead D. 3 – DAVO 5Scheidsrechter (zaal)03-11-202319:00Competitie
Ali CakirFC RDC 4 – Twello SV 2Scheidsrechter (zaal)03-11-202320:00Competitie
John DijkmanPeeske ’t 2 – FC Dinxperlo 1Scheidsrechter (zaal)03-11-202320:00Competitie
Hans MigchelbrinkSportclub Olympic 16 – Meipoort De 2Scheidsrechter (zaal)03-11-202319:00Competitie
Hans MigchelbrinkSportclub Olympic 3 – ZVV Ede 3Scheidsrechter (zaal)03-11-202320:00Competitie
Tim ScholtenRijnland 1 – de Meipoort 1Scheidsrechter (zaal)03-11-202320:30Competitie

zaterdag 4 november

Frans BeserNunspeet 2 – Berkum 2Scheidsrechter04-11-202312:15Competitie
Bart BoesveldOVC ’85 JO19-1 – OSC JO19-1Scheidsrechter04-11-202311:00Competitie
Ruben BrilN.E.C. JO18-1 – Go Ahead Eagles JO18-1Scheidsrechter04-11-202312:30Competitie
Marco ten Broekev.v. Dieren 2 – SP Lochem 2Scheidsrechter04-11-202312:00Competitie
Ali CakirGendringen/SVGG JO19-1 – AZSV/AD ’69 JO19-1Scheidsrechter04-11-202314:30Competitie
Jordi EijgelsheimRuurlo – ReutumScheidsrechter04-11-202319:00Competitie
Jim van ElkenUB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 – AZC JO19-1Scheidsrechter04-11-202315:00Competitie
Tom GiezenIJsselmeervogels JO18-1 – DTA Fortius O18-1Scheidsrechter04-11-202312:00Competitie
Walter HartjesDe Graafschap JO13-1 – AZ JO13-1Scheidsrechter04-11-202312:30Competitie
Wouter HilkhuijsenHSC ’21 – SVV ’91Scheidsrechter04-11-202315:00Competitie
Elroy HogeweideBAS – Lelystad ’67Scheidsrechter04-11-202314:30Competitie
Martijn HooghoffGrol JO17-1 – DZC ’68 JO17-1Scheidsrechter04-11-202310:00Competitie
Leo HuntingGendringen 3 – AZSV 8Scheidsrechter04-11-202314:30Competitie
Bas JansenGo Ahead Eagles JO16-1 – PSV JO16-1Scheidsrechter04-11-202311:30Competitie
Kiran LenderingOrion JO15-1 – JVC Cuijk JO15-1Scheidsrechter04-11-202310:15Competitie
Jurgen MaatkampDe Graafschap JO16-1 – ADO Den Haag JO16-1Scheidsrechter04-11-202312:30Competitie
Collin MasselinkJong FC Twente (v) – Jong Excelsior (v)Scheidsrechter04-11-202314:30Competitie
Cor PeitsmanFC Aramea – AlmenScheidsrechter04-11-202315:00Competitie
Bennie RoenhorstNSC Nijkerk – Voorwaarts TAssistent-scheidsrechter04-11-202314:30Competitie
Wijnand RutgersWSV – BennekomScheidsrechter04-11-202318:00Competitie
Michel SaleminkBon Boys JO19-1 – Excelsior’31 JO19-1Scheidsrechter04-11-202315:00Competitie
Tim ScholtenDe Graafschap O18 – PEC Zwolle O18Assistent-scheidsrecher04-11-202314:30Competitie
Timo SchoppersZZC’20 JO15-1 – DZC ’68 JO15-2JMScheidsrecher04-11-202309:45Competitie
Timo SchoppersLonga ’30 JO17-1 – Ruurlo JO17-1Scheidsrecher04-11-202315:00Competitie
Bas SeegersVVG ’25 JO17-1 – DVC’26/Sprinkhanen JO17-1Scheidsrecher04-11-202315:30Competitie
Jeroen SinsWijhe ’92 – HeetenScheidsrechter04-11-202318:30Competitie
Joost SoeterRigtersbleek – ATC’65Scheidsrechter04-11-202315:15Competitie
Mark TilSML JO18-1 – Achilles E JO18-1Scheidsrechter04-11-202314:15Competitie
Romy VermeerPEC Zwolle O21 – Vitesse O21Assistent-scheidsrechter04-11-202314:30Competitie
Stefan VosKesteren – Excelsior Z.Scheidsrechter04-11-202314:30Competitie

zondag 5 november

Cristian Arevalo de WeeverHBC – Alphense BoysAssistent-scheidsrechter05-11-202314:30Competitie
Maarten BolwerkVVG’25 VR1 – VV Gendringen/SVGG VR1Scheidsrechter05-11-202311:45Competitie
Bart BoesveldBlauw Wit – RODA ’28Scheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Marco ten BroekeFC Dinxperlo – Angerlo VooruitAssistent-scheidsrechter05-11-202314:30Competitie
Ali CakirSDZZ – LooScheidsrechter05-11-202313:00Competitie
John DijkmanFC Winterswijk – DalfsenAssistent-scheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Jordi EijgelsheimGermania – Victoria ’25Scheidsrechter05-11-202314:30Competitie
Gerard de GraafBerghem Sport 2 – Boekel Sport 2Scheidsrechter05-11-202311:30Competitie
Ramon GronouweOSC – Rood WitScheidsrechter05-11-202314:15Competitie
Erno HanninkSVGG – HMC ’17Scheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Leo HuntingVVG ’25 2 – Voorwaarts T 2Scheidsrechter05-11-202311:00Competitie
Jurgen MaatkampVIOD 6 – SDZZ 3Scheidsrechter05-11-202309:45Competitie
Koen MolenaarDe Bataven – WoezikScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Tim NeijmanSV Gelders Eiland – EDSScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Jelle PolmanVIOS B. – TVOScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Erwin ReijersLonga ’30 2 – Grol 2Scheidsrechter05-11-202311:00Competitie
Harrie ReintjesBon Boys – EMMSScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Bennie Roenhorst’t Peeske – Eendracht ArnhemScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Frank SandersLemelerveld – EilermarkScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Jesper SandersSchalkhaar – VordenScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Tim ScholtenSC Millingen – HAVOScheidsrechter05-11-202314:30Competitie
Michel SessinkEtten VR2 – MEC/Bredevoort VR2Scheidsrechter05-11-202313:00Competitite
Harm StemerdinkWVV’34 2 – Stevo 2Scheidsrechter05-11-202311:15Competitie
Stefan VosRuwaard – Maaskantse BoysScheidsrechter05-11-202314:00Competitie
Gradus WesselkampDAW Schaijk 2 – Avanti’31 2Scheidsrechter05-11-202312:00Competitie
Reinier WissingDVSG – AlvernaScheidsrechter05-11-202314:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)