Aanstellingen week 38

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 18 september

Maarten BolwerkFC Emmen – Jong FC UtrechtAssistent scheidsrechter18-09-202320:00KKD
Ali CakirZVL 3 – LZV/Kuypers Hair&Wel 2Scheidsrechter (zaal)18-09-202320:00Competitie
John DijkmanZVZ 3 – Zavodo 76 6Scheidsrechter (zaal)18-09-202320:00Competitie
John DijkmanZVZ 2 – SV Basteom 3Scheidsrechter (zaal)18-09-202321:00Competitie
Bennie RoenhorstZuid Arnhem 2 – Orion 3Scheidsrechter (zaal)18-09-202321:00Competitie

dinsdag 19 september

Kiran LenderingEtten 3 – Longa ’30 12Scheidsrechter19-09-202320:00Competitie

woensdag 20 september

Ruben BrilVIOD 4 – SC Meddo 2Scheidsrechter20-09-202320:00Beker
John DijkmanGazelle De 1 – DAVO 2Scheidsrechter (zaal)20-09-202320:00Competitie
Richard PolmanHDS 2 – DOVO 3Scheidsrechter20-09-202320:00Beker

donderdag 21 september

Wes van KloosterKeijenburgse Boys – SVGGScheidsrechter21-09-202320:00Competitie
Reinier WissingDen Dam – WolfersveenScheidsrechter21-09-202320:00Competitie

vrijdag 22 september

Ali CakirDVC’26 3 zaal – Rijnland 2Scheidsrechter (zaal)22-09-202319:30Competitie
Ali CakirDVC’26 2 zaal – Meipoort De 1Scheidsrechter (zaal)22-09-202320:30Competitie
John DijkmanAndarinyo 6 – csv Apeldoorn 10Scheidsrechter (zaal)22-09-202319:30Competitie
John DijkmanAndarinyo 1 – Heracles A. Futsal 2Secretaris AV (zaal)22-09-202320:30Competitie
Hans MigchelbrinkAndarinyo 1 – Heracles A. Futsal 2Scheidsrechter (zaal)22-09-202320:30Competitie
Jeroen SinsFC M.A.R.L.E.N.E/FG Groep 2 – G.S.F.V. Drs VijfjeScheidsrechter (zaal)22-09-202320:301ste Divisie

zaterdag 23 september

Cristian Arevalo de WeeverGemert – Sportlust ’46Assistent-scheidsrechter23-09-202318:00Competitie
Jeroen van AlstLonga ’30 JO19-1 – Schalkhaar JO19-1Scheidsrechter23-09-202315:00Competitie
Bart BoesveldDe Graafschap JO14-1 – FC Volendam JO14-1Scheidsrechter23-09-202312:30Competitie
Ruben BrilAFC JO17-1 – AFC 34 JO17-1Scheidsrechter23-09-202314:00Competitie
Marco ten BroekeHSC ’21 2 – FC Eibergen 2Scheidsrechter23-09-202315:00Competitie
Ali CakirDe Treffers JO16-1 – MVV Maastricht JO16-1Scheidsrechter23-09-202311:00Competitie
Jim van ElkenVIOD JO15-1JM – Vogido JO15-1Scheidsrechter23-09-202312:00Competitie
Tom GiezenVeluwezoom JO18-1JM – Fortuna Sittard JO18-1Scheidsrechter23-09-202311:15Competitie
Walter HartjesDVC’26/Sprinkhanen JO19-1 – ESA JO19-1Scheidsrechter23-09-202315:15Competitie
Martijn HooghoffVitesse JO13-1 – Feyenoord O13Scheidsrechter23-09-202312:00Competitie
Leo HuntingGendringen 2 – Grol 3Scheidsrechter23-09-202314:30Competitie
Bas JansenHSC/Buurse JO19-1 – AWC JO19-1Scheidsrechter23-09-202315:15Competitie
Kiran LenderingBennekom – NSC NijkerkAssistent-scheidsrechter23-09-202315:00Competitie
Jurgen MaatkampGrol JO19-1 – SDO JO19-1Scheidsrechter23-09-202314:30Competitie
Teun van MelisBWO JO19-1 – SVI JO19-1Scheidsrechter23-09-202314:30Competitie
Koen MolenaarHeino – SDV BarneveldScheidsrechter23-09-202319:00Competitie
Luc van OostenFC Zutphen JO19-1 – DVV JO19-1Scheidsrechter23-09-202312:30Competitie
Richard Polmansc Heerenveen – ExcelsiorAssistent-scheidsrechter23-09-202321:00Competitie
Bennie RoenhorstDTS Ede – WSVAssistent-scheidsrechter23-09-202315:00Competitie
Wijnand RutgersDZC ’68 – FC WinterswijkScheidsrechter23-09-202318:00Competitie
Michel SaleminkFC Trias JO19-1 – DETO JO19-1Scheidsrechter23-09-202315:15Competitie
Tim ScholtenPEC Zwolle O18 – De Graafschap O18Assistent-scheidsrechter23-09-202314:30Competitie
Timo SchoppersDCS JO17-1 – Jonge Kracht JO17-1Scheidsrecher23-09-202315:00Competitie
Bas SeegersDe Graafschap JO13-2 – Go Ahead Eagles JO13-1Scheidsrecher23-09-202310:15Competitie
Bas SeegersVIOD VR1 – Oeken VR1Scheidsrecher23-09-202313:30Competitie
Joost SoeterBarbaros – FC ZutphenScheidsrechter23-09-202315:15Competitie
Romy VermeerDZC ’68 – FC WinterswijkAssistent-scheidsrechter23-09-202318:00Competitie
Stefan VosSDOO – BVC ’12Scheidsrechter23-09-202315:00Competitie
Lars WestendorpFC Winterswijk JO17-1 – Den Ham JO17-1Scheidsrechter23-09-202312:45Competitie

zondag 24 september

Mylan ArieseRKZVC 2 – W.V.V.’34 2Scheidsrechter24-09-202310:30Competitie
Bart BoesveldHC ’03 – GendringenScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Marco ten BroekeSportclub Groessen – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Ali CakirSV Loil – EDSScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
John DijkmanGrol – Achilles ’12Assistent-scheidsrechter24-09-202314:30Competitie
Gerard de GraafSportclub Groessen – FC DinxperloScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Ramon GronouweOBW – DDV ’23Scheidsrechter24-09-202314:30Competitie
Erno HanninkMontferland – SDZZScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Bas JansenMontferland – SDZZAssistent-scheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Hans KokLoo – SV Gelders EilandScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Henk PetersDVC’26 2 – Longa ’30 2Scheidsrechter24-09-202310:30Competitie
Erwin ReijersSDOUC – SperoScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Harrie ReintjesDVC ’26 – WestervoortScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Bennie RoenhorstGWVV – SV BasteomScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Frank SandersConcordia Wehl – FC BerghScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Jeroen SinsVIOD – RKTVCScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Harm StemerdinkWarnsveldse Boys 2 – Westervoort 2Scheidsrechter24-09-202311:30Competitie
Emiel StienezenGrol – Achilles ’12Scheidsrechter24-09-202314:30Competitie
Mark TilHC ’03 – GendringenAssistent-scheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Stefan VosNSVV FC Kunde – GermaniaScheidsrechter24-09-202314:30Competitie
Gradus WesselkampAngerlo Vooruit – SprinkhanenScheidsrechter24-09-202314:00Competitie
Reinier WissingLonga ’30 3 – Stevo 2Scheidsrechter24-09-202311:30Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)