Aanstellingen week 37

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 11 september

John DijkmanZavodo 76 8 – Zavodo 76 9Scheidsrechter (zaal)11-09-202318:30Competitie

dinsdag 12 september

Jeroen SinsFC Winterswijk – SV GrolScheidsrechter12-09-202320:00Oefen

woensdag 13 september

Bart BoesveldDZC ’68 JO13-4JM – Ruurlo JO13-2Scheidsrechter13-09-202318:30Beker
John DijkmanSC Nowruz 8 – ATIK 13Scheidsrechter (zaal)13-09-202319:30Competitie
John DijkmanATIK 4 – AZC 2Secretaris AV (zaal)13-09-202320:30Competitie

donderdag 14 september

Tim NeijmanKilder – NVCScheidsrechter14-09-202320:00Beker
Mark TilHC ’03 – Den DamAssistent-scheidsrechter14-09-202319:30Beker

vrijdag 15 september

Maarten BolwerkJong AZ – FC EindhovenAssistent scheidsrechter15-09-202320:00KKD
Ali CakirFC RDC 4 – Diepenveen 1Scheidsrechter (zaal)15-09-202322:00Beker
John DijkmanHolten 1 – Voorwaarts Twello 1/ ADAS GroepScheidsrechter (zaal)15-09-202319:00Competitie
John DijkmanBlauw Wit’66 4 – Lawa Mena Twello 1Scheidsrechter (zaal)15-09-202320:00Competitie
Jeroen SinsZVG/Cagemax VR – Futsal Rotterdam VRSecretaris AV (zaal)15-09-202320:45Competitie

zaterdag 16 september

Cristian Arevalo de WeeverUrk – VVSBAssistent-scheidsrechter16-09-202315:00Competitie
Frans BeserAZSV 2 – AVW ’66Scheidsrechter16-09-202314:45Beker
Gerlof BrilGendringen/SVGG JO19-1 – FC Zutphen JO19-1Scheidsrechter16-09-202314:30Beker
Ruben Brilv.v. Dieren JO19-1 – GVAV-Rapiditas JO19-1Scheidsrechter16-09-202312:00Competitie
Marco ten BroekeSP Lochem 2 – SP Teuge 2Scheidsrechter16-09-202315:00Beker
Ali CakirVIOD JO19-1 – DCS JO19-1Scheidsrechter16-09-202315:30Beker
John DijkmanBerkum – Longa ’30Assistent-scheidsrechter16-09-202314:45Beker
Jim van ElkenSchalkhaar JO15-1JM – WVF JO15-1Scheidsrechter16-09-202312:30Beker
Walter HartjesDe Graafschap JO16-1 – FC Den Bosch JO16-1Scheidsrechter16-09-202312:30Beker
Elroy HogeweideReaal Dronten – WVF 2Assistent-scheidsrechter16-09-202314:30Beker
Martijn HooghoffBennekom JO16-1 – DHSC JO16-1Scheidsrechter16-09-202312:10Competitie
Leo HuntingGendringen 3 – DZC ’68 6Scheidsrechter16-09-202314:30Beker
Kiran LenderingGrol JO17-1 – DZC ’68 JO17-1Scheidsrechter16-09-202309:45Beker
Jurgen MaatkampHSC/Buurse JO19-1 – Bon Boys JO19-1Scheidsrechter16-09-202313:00Beker
Koen MolenaarFC Winterswijk – DZC ’68Scheidsrechter16-09-202317:00Beker
Cor PeitsmanQuick 1888 – AlvernaScheidsrechter16-09-202315:00Beker
Bennie RoenhorstWHC – SVIAssistent-scheidsrechter16-09-202314:30Beker
Wijnand Rutgersv.v. Dieren – DUNO DScheidsrechter16-09-202314:30Beker
Michel SaleminkLonga ’30 JO19-1 – Grol JO19-1Scheidsrechter16-09-202315:00Beker
Timo SchoppersZZC ’20 2 (zat) – SSA Wisch 2Scheidsrecher16-09-202312:30Oefen
Jeroen SinsHDS 2 – CJVV 3Scheidsrechter16-09-202315:00Beker
Joost SoeterColumbia – EpeScheidsrechter16-09-202315:00Beker
Julia Vermeercsv Apeldoorn – VVOPScheidsrechter16-09-202315:00Beker
Romy VermeerWHC – SVIAssistent-scheidsrechter16-09-202314:30Beker
Lars WestendorpUB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 – Concordia Wehl JO19-1Scheidsrechter16-09-202314:30Beker
Gradus WesselkampDVSG – Groesbeekse BoysScheidsrechter16-09-202318:00

zondag 17 september

Mylan ArieseSC Meddo – PaxScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Bart BoesveldEtten – DoetinchemScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Marco ten BroekeSDOUC – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter17-09-202314:00Beker
Ali CakirRuurlo – SVBVScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Jordi EijgelsheimSDOUC – FC DinxperloScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Arno ElfrinkSVGG – ’t PeeskeAssistent-scheidsrechter17-09-202314:00Beker
Gerard de GraafOSC – NiftrikScheidsrechter17-09-202313:00Beker
Ramon GronouweVIOD – Ulftse BoysScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Erno HanninkBredevoort – Keijenburgse BoysScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Wes van KloosterDVC’26 2 – KilderScheidsrechter17-09-202311:00Beker
Henk PetersDVV – SC DoesburgScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Richard PolmanSC Cambuur – Willem IIAssistent-scheidsrechter17-09-202316:45KKD
Jelle PolmanVictoria ’28 – FC TriasScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Erwin ReijersSprinkhanen – EldeniaScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Harrie ReintjesDIO ’30 – UnionScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Bennie RoenhorstFC Bergh – HMC ’17Scheidsrechter17-09-202314:00Beker
Timo SchoppersDEO 2 – Reunie 3Scheidsrecher17-09-202311:00Oefen
Emiel StienezenRKHVV – WestervoortScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Stefan VosHAVO – GVAScheidsrechter17-09-202314:00Beker
Reinier WissingMEC – GWVVScheidsrechter17-09-202314:00Bek

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)