Aanstellingen week 9

Wes van Klooster in aktie tijdens Dinxperlo - Angerlo Vooruit foto door : Robert Wonnink

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 26 februari

John DijkmanSV Basteom 4 – Zavodo 76 7Scheidsrechter (Futsal)26-02-202420:00Competitie
John DijkmanSV Basteom 3 – ZVZ 2Scheidsrechter (Futsal)26-02-202421:00Competitie
Collin MasselinkFC Zutphen JO19-1 – Quick ’20 JO19-2Scheidsrechter26-02-202420:15Competitie
Mark TilOrion JO15-1 – VIOD JO15-1Scheidsrechter26-02-202419:30Competitie

dinsdag 27 februari

Mylan ArieseOeken O23-1 – Gendringen 1Scheidsrechter27-02-202420:15Achterhoek Cup
Wouter HilkhuijsenUB/SDOUC O23-1 – VIOD O23-1Scheidsrechter27-02-202420:15Achterhoek Cup
Bas JansenAWC JO19-1 – Sparta Nijkerk JO19-1Scheidsrechter27-02-202419:30Competitie
Bennie RoenhorstWarnsveldse Boys – AZSVAssistent-scheidsrechter27-02-202420:15Achterhoek Cup
Jesper SandersWarnsveldse Boys – AZSVScheidsrechter27-02-202420:15Achterhoek Cup
Romy VermeerWarnsveldse Boys – AZSVAssistent-scheidsrechter27-02-202420:15Achterhoek Cup
Stefan VosJong DTS’35 – Jong BennekomAssistent-scheidsrechter27-02-202420:15Competitie

vrijdag 1 maart

Maarten BolwerkFC Eindhoven – Jong AZAssistent-scheidsrechter01-03-202420:00Competitie
Ali CakirFC Dinxperlo 2 – AZSV 1Scheidsrechter (Futsal)01-03-202419:00Competitie
John DijkmanSMR 5 – Reunie 2Scheidsrechter (Futsal)01-03-202421:00Competitie
Hans MigchelbrinkGonemo 1 – Andarinyo 1Scheidsrechter (Futsal)01-03-202420:30Competitie
Bennie RoenhorstGonemo VR1 – Klarenbeek SC VR1Scheidsrechter (Futsal)01-03-202419:30Competitie
Bennie RoenhorstGonemo 1 – Andarinyo 1Secretaris AV(Futsal)01-03-202420:30Competitie
Jeroen SinsLZV/Kuypers Hair&Wellness – HHC HardenbergScheidsrechter (Futsal)01-03-202420:301ste divisie

zaterdag 2 maart

Bart BoesveldWVV’34 JO19-1 -UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1Scheidsrechter02-02-202415:15Competitie
Jurgen MaatkampDe Graafschap JO16-1 – N.E.C. JO16-1Scheidsrechter02-03-202312:30Competitie
Jeroen van AlstHSC/Buurse JO18-1 – Flevo Boys JO18-1Scheidsrechter02-03-202413:00Competitie
Frans BeserVVOG Harderwijk 2 – asv Dronten 2Scheidsrechter02-03-202411:45Competitie
Ruben BrilDe Graafschap JO17-1 – AFC JO17-1Scheidsrechter02-03-202414:45Competitie
Marco ten BroekeFC Winterswijk 2 – Berghuizen 2Scheidsrechter02-03-202415:00Competitie
Marco ten BroekeFC Dinxperlo – Ulftse BoysAssistent-scheidsrechter02-03-202417:30Competitie
Ali CakirMarkelo JO19-1 – Rood Zwart JO19-1Scheidsrechter02-03-202412:45Competitie
Arno ElfrinkDZC ’68 JO14-1 – Woezik JO14-1Scheidsrechter02-03-202409:50Competitie
Jim van ElkenGendringen/SVGG JO19-1 – VIOD JO19-1Scheidsrechter02-03-202414:30Competitie
Tom GiezenDZC ’68 JO19-1 – WVV JO19-1Scheidsrechter02-03-202415:45Competitie
Collin MasselinkOrion JO17-1 – PVCV JO17-1Scheidsrechter02-03-202410:30Competitie
Teun van MelisGrol JO19-1 – Zuidhorn JO19-1Scheidsrechter02-03-202416:15Competitie
Lucca OverkampDe Graafschap JO13-1 – FC Emmen JO13-1Scheidsrechter02-03-202410:15Competitie
Cor PeitsmanFC Dinxperlo 2 – VVOP 2Scheidsrechter02-03-202415:00Competitie
Bennie RoenhorstNSC Nijkerk – WoezikAssistent-scheidsrechter02-03-202414:30Competitie
Wijnand RutgersRKHVV – DUNO DScheidsrechter02-03-202418:00Competitie
Michel SaleminkDCS JO19-1 – Woezik JO19-1Scheidsrechter02-03-202415:15Competitie
Jeroen SandersDZC ’68 JO16-2JM – Lochem SP JO16-2Scheidsrechter02-03-202410:00Competitie
Tim ScholtenDe Graafschap O18 – VA N.E.C. JO18-1Assistent-scheidsrecher02-03-202414:30Competitie
Timo SchoppersSpcl. Brummen JO16-1 – GVVV JO16-1Scheidsrecher02-03-202409:45Competitie
Bas SeegersRKHVV JO19-1 – DVOL JO19-1Scheidsrechter02-03-202414:00Competitie
Hans van der SterrenDZC ’68 G1 – Eendracht G1JMScheidsrechter02-03-202411:30Competitie
Emiel StienezenFC Winterswijk – Hulzense BoysScheidsrechter02-03-202418:00Competitie
Timo SuetersNAC Breda JO14-1 – De Graafschap JO14-1Assistent-scheidsrechter02-03-202412:00Competitie
Mark TilDe Treffers JO17-1 – Brabantia JO17-1Scheidsrechter02-03-202413:00Competitie
Mark TilSprinkhanen – HC ’03Assistent-scheidsrechter02-03-202418:00Competitie
Stefan VosKesteren – Blauw Geel’55Scheidsrechter02-03-202414:30Competitie
Lars WestendorpVorden JO19-1 – Concordia-W JO19-1Scheidsrechter02-03-202415:00Competitie

zondag 3 maart

Bart BoesveldBSC Unisson – Rood ZwartScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Ali CakirErix – HaaksbergenScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Gerard de GraafEnter – Luctor Et EmergoScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Ramon GronouweConcordia Wehl – SDOUCScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Erno HanninkWolfersveen – HMC ’17Scheidsrechter03-03-202414:30Competitie
Wes van KloosterVIOS B. – HengeloScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Tim NeijmanDVSG – AAC-OlympiaScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Henk PetersBataven 2 – FC Winterswijk 2Scheidsrechter03-03-202410:30Competitie
Erwin ReijersSC Rheden – KCVOScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Harrie ReintjesDIO ’30 – ColumbiaScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Frank SandersSP Lochem – GSV ’38Scheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Jesper SandersSchalkhaar – VarsseveldScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Tim ScholtenColmschate – VDZScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Bas SeegersVIOD 3 – Varsseveld 3Assistent-scheidsrecher03-03-202412:00Competitie
Jeroen SinsWijhe ’92 – ReutumScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Joost SoeterWestervoort – VordenScheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Timo SuetersDCS 2 – Keijenburgse Boys 2Assistent-scheidsrechter03-03-202409:30Competitie
Stefan VosMOSA’14 – O.K.S.V.Scheidsrechter03-03-202414:00Competitie
Reinier WissingKSV – DEOScheidsrechter03-03-202414:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)