Aanstellingen week 7

Ali Cakir tijdens Ratti/Socii - SV Halle. Foto gemaakt door Mark Zelle (Matchshots.nl)

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

donderdag 15 februari

Mylan ArieseRatti/Socii – HMC ’17Scheidsrechter15-02-202420:00Competitie
Marco ten BroekeDZC’68 2 – VIOD 2Scheidsrechter15-02-202420:15Oefenwedstrijd
Kiran LenderingDVOL – HeinoAssistent-scheidsrechter15-02-202420:00Beker
Tim ScholtenZZC’20 JO13-1JM – SP Lochem JO13-1JMScheidsrechter15-02-202418:30Competitie

vrijdag 16 februari

Maarten BolwerkHelmond Sport – De GraafschapAssistent-scheidsrechter16-02-202420:00KKD
John DijkmanLZVV/MSML.NL 1 – F.A.Z. 5Scheidsrechter (Futsal)16-02-202420:15Competitie
John DijkmanLZVV/MSML.NL 3 – LZVV/MSML.NL 4Scheidsrechter (Futsal)16-02-202421:15Competitie
Hans MigchelbrinkAndarinyo 1 – ZVL 1Secretaris AV (Futsal)16-02-202420:30Competitie
Hans MigchelbrinkAndarinyo 2 – Voorwaarts Twello 1/ ADAS GroepScheidsrechter (Futsal)16-02-202421:30Competitie
Tim ScholtenRijnland 2 – DVC’26 3Scheidsrechter (Futsal)16-02-202420:30Competitie
Jeroen SinsMorado CF – FC CoronaasScheidsrechter (Futsal)16-02-202421:151ste divisie

zaterdag 17 februari

Jeroen van AlstDe Treffers JO16-1 – Achilles E JO16-1Scheidsrechter17-02-202411:00Competitie
Marco ten BroekeVV Dieren – SV DFSScheidsrechter17-02-202415:00Oefenwedstrijd
Arno ElfrinkAVW ’66 JO14-1 -AZSV/AD ’69 JO14-1JMScheidsrechter17-02-202412:00Competitie
Tom Giezenv.v. Dieren JO19-1 – AZSV/AD ’69 JO19-1Scheidsrechter17-02-202415:00Competitie
Bas JansenWSV JO16-1 – CSV’28 JO17-1Scheidsrechter17-02-202414:30Beker
Timo SchoppersBennekom JO14-1 – FC Groningen JO14-1Scheidsrecher17-02-202411:00Competitie
Timo SchoppersZZC’20 VR2 – DCS/OBW VR1Scheidsrecher17-02-202417:00Competitie
Timo SuetersDe Graafschap JO14-1 – Feyenoord JO14-1Assistent-scheidsrechter17-02-202412:30Competitie
Timo SuetersKeijenburgse Boys JO19-1 – HSC/Buurse JO19-3Assistent-scheidsrechter17-02-202415:00Competitie
Romy VermeerHulzense Boys – GrolAssistent-scheidsrechter17-02-202414:30Competitie
Stefan VosAlverna – BarneveldScheidsrechter17-02-202414:00Competitie

zondag 18 februari

Marco ten Broeke’t Peeske 2 – Montferland 2Scheidsrechter18-02-202411:00Competitie
Marco ten BroekeSV Basteom – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Jordi EijgelsheimVIOD – PAXScheidsrechter18-02-202420:30Oefenwedstrijd
Gerard de GraafRood Wit – RODA ’28Scheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Ramon GronouweGSV ’38 – Warnsveldse BoysScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Elroy HogeweideWVF 2 – v.v. Hellendoorn 2Scheidsrechter18-02-202412:15Competitie
Leo HuntingGendringen 4 – Kilder 5Scheidsrechter18-02-202409:30Competitie
Hans KokSprinkhanen – KilderScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Koen MolenaarSJC – HollandiaScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Tim NeijmanDen Dam – EpseScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Harrie ReintjesWestervoort – DCSScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Frank SandersReutum – EilermarkScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Timo SchoppersZZC’20 3 – Halle 3Scheidsrecher18-02-202410:00Competitie
Michel SessinkEtten VR2 – MEC/Bredevoort VR2Scheidsrechter18-02-202413:00Competitie
Jeroen SinsOBW – Longa’30 2Scheidsrechter18-02-202412:00Oefenwedstrijd
Joost SoeterUlftse Boys – Angerlo VooruitScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Timo SuetersKeijenburgse boys 4 – Etten 2Assistent-scheidsrechter18-02-202410:00Competitie
Stefan VosSV Gelders Eiland – BabberichScheidsrechter18-02-202414:00Competitie
Gradus WesselkampNieuw Heeten – UD W.Scheidsrechter18-02-202414:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)