Aanstellingen week 43

Wes van Klooster in aktie foto: SV Westendorp

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 23 oktober

Maarten BolwerkJong PSV – FC EindhovenAssistent scheidsrechter23-10-202320:00KKD
Ali CakirZVZ 3 – LZV/Kuypers Hair&Wel 7Scheidsrechter (zaal)23-10-202320:00Competitie
Ali CakirZVZ 2 – Sportclub Olympic 11Scheidsrechter (zaal)23-10-202321:00Competitie
John DijkmanZavodo 76 2 – Zavodo 76 5Scheidsrechter (zaal)23-10-202318:30Competitie
John DijkmanSportclubOlympic/Ambassadors 8 – Sportclub Olympic 5Scheidsrechter (zaal)23-10-202322:00Competitie

dinsdag 24 oktober

Mylan ArieseSV Basteom – SV LoilScheidsrechter24-10-202320:00Achterhoek Cup
Bart BoesveldGendringen – Warnsveldse BoysScheidsrechter24-10-202320:15Achterhoek Cup
Ruben BrilKilder O23-1 – Concordia-W O23-1Scheidsrechter24-10-202320:15Competitie
Jordi EijgelsheimFC Winterswijk – VVG ’25Scheidsrechter24-10-202320:15Achterhoek Cup
Ramon GronouweLonga ’30 – DVC ’26Scheidsrechter24-10-202320:15Achterhoek Cup
Henk PetersAZSV – FC ZutphenScheidsrechter24-10-202320:15Achterhoek Cup
Bennie RoenhorstAZSV – FC ZutphenAssistent-scheidsrechter24-10-202320:15Achterhoek Cup
Frank SandersRKZVC – v.v. DierenScheidsrechter24-10-202320:15Competitie
Timo SchoppersRKZVC – v.v. DierenAssistent-scheidsrecher24-10-202320:15Achterhoek Cup
Jeroen SinsDZC ’68 – HSC ’21Scheidsrechter24-10-202320:15Achterhoek Cup
Mark TilRKZVC – v.v. DierenAssistent-scheidsrechter24-10-202320:15Achterhoek Cup

woensdag 25 oktober

Marco ten BroekeFC Bergh VR1 – Vorden VR1Scheidsrechter25-10-202320:15Achterhoek Cup
Ali CakirVIOD VR1 – HC ’03 VR1Scheidsrechter25-10-202320:30Achterhoek Cup
John DijkmanVictoria Boys 2 – Meipoort De 5Scheidsrechter (zaal)25-10-202320:15Competitie
John DijkmanTeuge SP 3 – SC Nowruz 9Scheidsrechter (zaal)25-10-202321:15Competitie
Michel SessinkFC Winterswijk VR1 – Pax VR1Scheidsrechter25-10-202320:15Achterhoek Cup
Hans van der SterrenFC Winterswijk VR1 – Pax VR1Assistent-scheidsrechter25-10-202320:15Achterhoek Cup
Mark TilFC Winterswijk VR1 – Pax VR1Assistent-scheidsrechter25-10-202320:15Achterhoek Cup

donderdag 26 oktober

Wes van KloosterVogido – Victoria ’28Scheidsrechter26-10-202320:00Competitie
Michel SaleminkUB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 – ST: Gendringen/SVGG JO19-1Scheidsrechter26-10-202320:00Competitie

vrijdag 27 oktober

Ali CakirDVC’26 3 – F.A.Z. 3Scheidsrechter (zaal)27-10-202319:30Competitie
Ali CakirDVC’26 2 – Peeske ’t 2Scheidsrechter (zaal)27-10-202320:30Competitie
John DijkmanFC RDC 3 – ATIK 8Scheidsrechter (zaal)27-10-202321:00Competitie
John DijkmanTurkse Kracht 2 – DGA 2Scheidsrechter (zaal)27-10-202322:00Competitie
Hans MigchelbrinkMorado CF – ZVV Ede 2Secretaris AV (zaal)27-10-202321:151ste Divisie
Jeroen Sinszvv Den Haag VR – G.S.F.V. Drs. VijfjeScheidsrechter (zaal)27-10-202320:30Eredivisie

zaterdag 28 oktober

Frans BeserZZC’20 – Juliana ’31Scheidsrechter28-10-202314:30Competitie
Maarten BolwerkADO ’20 – ACVAssistent scheidsrechter28-10-202315:00Competitie
Bart BoesveldSSA Wisch 3 – Concordia-W 2Scheidsrechter28-10-202312:00Competitie
Marco ten BroekeUlftse Boys/SDOUC 2 – DZC ’68 6Scheidsrechter28-10-202314:30Competitie
Ali CakirDZC ’68 JO16-1D – WSV JO16-1Scheidsrechter28-10-202312:30Competitie
John DijkmanWoezik – SDC PuttenAssistent-scheidsrechter28-10-202318:00Competitie
Jim van ElkenDZC ’68 JO15-1JM – SC ’t Zand JO15-1Scheidsrechter28-10-202310:30Competitie
Tom GiezenDVS’33 Ermelo JO19-1 – Quick ’20 JO19-1Scheidsrechter28-10-202312:00Competitie
Wouter HilkhuijsenElistha – SSA WischScheidsrechter28-10-202314:30Competitie
Elroy HogeweideVeensche Boys 2 – SDV Barneveld 2Scheidsrechter28-10-202312:00Competitie
Wes van KloosterSDOO – LiendenScheidsrechter28-10-202314:30Competitie
Kiran LenderingDZC ’68 – RKZVCAssistent-scheidsrechter28-10-202318:00Competitie
Jurgen MaatkampVeluwezoom JO18-1JM – S.V. Houten JO18-1Scheidsrechter28-10-202313:00Competitie
Teun van MelisGrol JO19-1 – Nunspeet JO19-1Scheidsrechter28-10-202314:30Competitie
Richard PolmanFortuna Sittard – FC UtrechtAssistent-scheidsrechter28-10-202321:00Eredivisie
Bennie RoenhorstNEO – DOS ’37Assistent-scheidsrechter28-10-202319:00Competitie
Wijnand RutgersWHC – StevoScheidsrechter28-10-202314:30Competitie
Michel SaleminkDZC ’68 JO17-1 – FC Amsterdam JO17-1Scheidsrechter28-10-202312:45Competitie
Tim ScholtenDe Graafschap O18 – SC Cambuur Leeuwarden O18Assistent-scheidsrecher28-10-202314:30Competitie
Timo SchoppersVorden JO17-1 – FC Trias JO17-1Scheidsrecher28-10-202312:30Competitie
Bas SeegersAZSV/AD ’69 JO19-1 – Lochem SP JO19-1Scheidsrecher28-10-202313:00Competitie
Joost SoeterDe Zweef – PHScheidsrechter28-10-202315:00Competitie
Emiel StienezenWoezik – SDC PuttenScheidsrechter28-10-202318:00Competitie
Mark Tilcsv Apeldoorn JO18-1 – WV-HEDW JO18-1Scheidsrechter28-10-202315:30Competitie
Lars WestendorpFC Eibergen JO17-1 – Bon Boys JO17-1Scheidsrechter28-10-202313:30Competitie

zondag 29 oktober

Bart BoesveldLonga ’30 3 – FC Trias 2Scheidsrechter29-10-202311:00Competitie
Marco ten BroekeGendringen – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Ali CakirVIOD 2 – VVG ’25 2Scheidsrechter29-10-202311:00Competitie
Jordi EijgelsheimGrol 2 – De Bateven 2Scheidsrechter29-10-202312:00Competitie
Ramon GronouweRKSV Driel – Concordia WehlScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Leo HuntingVarsseveld 2 – Westervoort 2Scheidsrechter29-10-202310:00Competitie
Hans KokAngerlo Vooruit – GWVVScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Tim NeijmanNijmegen – WVWScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Erwin ReijersUlftse Boys – PaxScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Harrie ReintjesJonge Kracht – DVVScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Bennie RoenhorstHC ’03 – KilderScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Michel SaleminkEtten 2 – Varsseveld 5Scheidsrechter29-10-202310:00Competitie
Frank SandersFC Winterswijk 2 – DVC’26 2Scheidsrechter29-10-202310:30Competitie
Jesper SandersColumbia – DCSScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Tim ScholtenVIOD – GVAScheidsrecher29-10-202314:00Competitie
Timo SchoppersZZC’20 3 – FC Bergh 5Scheidsrecher29-10-202310:00Competitie
Mark TilHC ’03 – KilderAssistent-scheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Stefan VosSportclub Groessen – SprinkhanenScheidsrechter29-10-202314:00Competitie
Reinier WissingTrekvogels VR2 – RKHVV VR1Scheidsrechter29-10-202312:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)