Aanstellingen week 42

Bron foto Ajax B

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 16 oktober

John DijkmanZavodo 76 5 – Sportclub Olympic 6Scheidsrechter (zaal)16-10-202319:30Competitie
John DijkmanZavodo 76 8 – LZV/Kuypers Hair&Wel 2Scheidsrechter (zaal)16-10-202320:30Competitie

dinsdag 17 oktober

Marco ten BroekeSVGG – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter17-10-202320:15Achterhoek Cup
Wouter HilkhuijsenVIOD – FC TriasScheidsrechter17-10-202320:30Achterhoek Cup
Tim NeijmanSVGG – FC DinxperloScheidsrechter17-10-202320:15Competitie
Jesper SandersDe Bataven – VDZScheidsrechter17-10-202320:15Beker
Julia VermeerFC Bergh O23-1 – Ruurlo O23-1Scheidsrechter17-10-202320:15Achterhoek Cup
Stefan VosSDOUC – Be Quick Z.Scheidsrechter17-10-202320:15Achterhoek Cup

woensdag 18 oktober

John DijkmanDe Gazelle 1 – ABC Hekwerk 1Scheidsrechter (zaal)18-10-202320:00Competitie
Wes van KloosterLonga ’30 JO15-1 – Lochem SP JO15-1Scheidsrechter18-10-202319:00Achterhoek Cup
Cor PeitsmanFC Zutphen VR1 – FC Trias VR1Scheidsrechter18-10-202320:15Achterhoek Cup
Bennie RoenhorstWarnsveldse Boys VR1 – Ulftse Boys VR1Scheidsrechter18-10-202320:15Achterhoek Cup
Timo SchoppersAZSV MO23-1 – FC Dinxperlo VR1Scheidsrecher18-10-202320:15Achterhoek Cup
Hans van der SterrenFC Zutphen VR1 – FC Trias VR1Assistent-scheidsrechter18-10-202320:15Achterhoek Cup
Tom van der SterrenFC Zutphen VR1 – FC Trias VR1Assistent-scheidsrechter18-10-202320:15Achterhoek Cup
Reinier WissingOeken MO23-1 – De Graafschap/MVVA MO23-1Scheidsrechter18-10-202320:15Achterhoek Cup

donderdag 19 oktober

Erno HanninkSC Doesburg – SSA WischScheidsrechter19-10-202320:15Achterhoek Cup
Harrie ReintjesDZC ’68 – LSVScheidsrechter19-10-202320:15Beker
Bennie RoenhorstBon Boys – AZSVAssistent-scheidsrechter19-10-202320:00Beker
Jesper SandersJuliana ’31 – EldeniaScheidsrechter19-10-202320:30Beker
Romy VermeerSchalkhaar – Rohda RaalteAssistent-scheidsrechter19-10-202320:00Beker

vrijdag 20 oktober

John DijkmanGonemo 3 – DVC’26 2 zaalScheidsrechter (zaal)20-10-202321:30Competitie
Hans MigchelbrinkZVG/Cagemax VR – zvv Den Haag VRSecretaris AV (zaal)20-10-202320:45Eredivisie
Jeroen SinsZVV Ede 2 – SC OlympicScheidsrechter (zaal)20-10-202319:301ste divisie
Jeroen SinsZVV Ede – ZVV EindhovenSecretaris AV (zaal)20-10-202321:30Eredivisie
Julia VermeerPEC Zwolle – AZ4de official20-10-202319:30Eredivisie

zaterdag 21 oktober

Frans BeserBe Quick Z. – De EschScheidsrechter21-10-202315:00Beker
Bart BoesveldSSA Wisch 3 – AZSV 6Scheidsrechter21-10-202312:00Competitie
John DijkmanEnter Vooruit – DETOAssistent-scheidsrechter21-10-202314:30Competitie
Arno ElfrinkDZC ’68 JO14-1 – Excelsior’31 JO14-1Scheidsrechter21-10-202313:00Competitie
Cor PeitsmanGermania – Terschuurse BoysScheidsrechter21-10-202314:30Beker
Richard PolmanRKC Waalwijk – FC VolendamAssistent-scheidsrechter21-10-202318:45Eredivisie
Jeroen SandersDZC ’68 G1 – Neede G1Scheidsrechter21-10-202311:00Competitie
Timo SchoppersDCS JO17-1 – Jonge Kracht JO17-1Scheidsrecher21-10-202315:00Competitie
Joost SoeterHeino – VIOS VaassenScheidsrechter21-10-202314:00Beker
Romy VermeerHeino – VIOS VaassenAssistent-scheidsrechter21-10-202314:00Beker

zondag 22 oktober

Marco ten BroekeVVG’25 3 – Etten 3Scheidsrechter22-10-202312:30Competitie
Jordi EijgelsheimDVC’26 2 – GendringenScheidsrechter22-10-202311:00Beker
Frank SandersTVC ’28 2 – MVV ’29 2Scheidsrechter22-10-202311:15Beker

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)