Aanstellingen week 39

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 25 september

John DijkmanSV Basteom VR1 – AZSV/AD ’69 VR1Scheidsrechter (zaal)25-09-202320:00Competitie
John DijkmanZavodo 76 2 – Sportclub Olympic 6Scheidsrechter (zaal)25-09-202321:30Competitie
Bennie RoenhorstSportclub Olympic 11 – Zavodo 76 6Scheidsrechter25-09-202320:00Competitie
Bennie RoenhorstSportclub Olympic 9 – ZVZ 1Scheidsrechter25-09-202321:00Competitie

dinsdag 26 september

Timo SchoppersZZC’20 JO19-1 – FC Bergh JO19-1Scheidsrecher26-09-202319:45Competitie

woensdag 27 september

Richard PolmanPSV – Go Ahead EaglesAVAR27-09-202318:45Eredivisie

donderdag 28 september

Jordi EijgelsheimSV Basteom – Angerlo VooruitScheidsrechter28-09-202320:00Competitie
Henk PetersDSVD – HeetenScheidsrechter28-09-202319:30Competitie

vrijdag 29 september

Maarten BolwerkMVV – Ado Den HaagAssistent scheidsrechter29-09-202320:00KKD
John DijkmanDVC’26 1 zaal – Sportclub Olympic 4Scheidsrechter (zaal)29-09-202319:30Competitie
John DijkmanDVC’26 2 zaal – Rijnland 1Scheidsrechter (zaal)29-09-202320:30Competitie
Hans MigchelbrinkZVL 1 – Drienerlo 1Scheidsrechter (zaal)29-09-202320:00Competitie
Jeroen SinsEXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies – DWOWSecretaris AV (zaal)29-09-202320:30Beker

zaterdag 30 september

Cristian Arevalo de WeeverRijnvogels – HerculesAssistent-scheidsrechter30-09-202314:30Competitie
Jeroen van AlstDe Graafschap JO13-1 – sc Heerenveen JO13-1Scheidsrechter30-09-202310:00Competitie
Bart BoesveldVorden JO19-1 – Concordia-W JO19-1Scheidsrechter30-09-202315:00Competitie
Gerlof BrilDZC ’68 JO15-1JM – Berghem Sport JO15-1Scheidsrechter30-09-202310:30Competitie
Marco ten BroekeFC Dinxperlo – DoetinchemAssistent-scheidsrechter30-09-202314:30Competitie
John DijkmanZZC’20 JO15-3 – Ajax B JO15-1Scheidsrechter30-09-202309:45Competitie
John DijkmanFC Winterswijk – DOS ’37Assistent-scheidsrechter30-09-202318:00Competitie
Jim van ElkenDVV JO19-1 -Gendringen/SVGG JO19-1Scheidsrechter30-09-202314:45Competitie
Tom GiezenN.E.C. JO18-1 – Excelsior Rotterdam O18-1Scheidsrechter30-09-202312:30Competitie
Gerard de GraafSDZZ – RKPSCScheidsrechter30-09-202316:00Competitie
Wouter HilkhuijsenAlmen – SC EnschedeScheidsrechter30-09-202314:30Competitie
Elroy HogeweideCDW – SV OtterloScheidsrechter30-09-202314:30Competitie
Martijn HooghoffDe Treffers JO17-1 – SV Venray JO17-1Scheidsrechter30-09-202313:00Competitie
Leo HuntingGendringen/SVGG JO17-1 – Grol JO17-2Scheidsrechter30-09-202314:30Competitie
Wes van KloosterBVC ’12 – WoezikScheidsrechter30-09-202314:30Competitie
Kiran LenderingDTS Ede JO19-1 – VVO JO19-1Scheidsrechter30-09-202312:15Competitie
Collin MasselinkDe Graafschap JO16-1 – AFC JO16-1Scheidsrechter30-09-202312:30Competitie
Teun van MelisSML JO18-1 – Orion JO18-1Scheidsrechter30-09-202314:00Competitie
Koen MolenaarADO Den Haag – PEC ZwolleScheidsrechter30-09-202314:00Azerion Eredivisie
Richard PolmanFC Utrecht – Almere CityAssistent-scheidsrechter30-09-202318:45Competitie
Bennie RoenhorstRKHVV – BennekomAssistent-scheidsrechter30-09-202318:00Competitie
Wijnand RutgersRigtersbleek – BarbarosScheidsrechter30-09-202315:00Competitie
Michel SaleminkDe Treffers JO18-1 – Achilles E JO18-1Scheidsrechter30-09-202315:15Competitie
Tim ScholtenSC Cambuur Leeuwarden O18 – De Graafschap O18Assistent-scheidsrechter30-09-202313:00Competitie
Timo Schopperscsv Apeldoorn JO15-1 – DVC’26/Sprinkhanen JO15-1JMScheidsrecher30-09-202312:30Competitie
Bas SeegersVIOD JO19-1 UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1Scheidsrecher30-09-202315:15Competitie
Julia VermeerAGOVV – SVIScheidsrechter30-09-202315:00Competitie
Romy VermeerExcelsior’31 – HeinoAssistent-scheidsrechter30-09-202314:30Competitie
Stefan VosQuick 1888 – SVHAScheidsrechter30-09-202315:00Competitie
Lars WestendorpLonga ’30 JO17-1 – FC Trias JO17-1Scheidsrechter30-09-202315:00Competitie

zondag 01 ocktober

Mylan ArieseHalle – Keijenburgse BoysScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Ali CakirWolfersveen – Ajax BScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
John DijkmanTrekvogels – ColumbiaAssistent-scheidsrechter01-10-202314:30Competitie
Jordi EijgelsheimGSV ’38 – VVOScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Ramon GronouweRKHVV 2 – DVC’26 2Scheidsrechter01-10-202310:30Competitie
Erno HanninkMEC – GSV ’63Scheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Tim Neijman’t Peeske – LooScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Richard PolmanArnhemse Boys 2 – Eendracht Arnhem 6Scheidsrechter01-10-202310:30Competitie
Jelle PolmanUlftse Boys – Sportclub GroessenScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Bennie RoenhorstSV Gelders Eiland -SV LoilScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Tim ScholtenVogido – Rood ZwartScheidsrecher01-10-202314:00Competitie
Bas SeegersEtten 2 – VVG ’25 4Scheidsrecher01-10-202310:00Competitie
Emiel StienezenRKZVC – NEOScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Mark TilPax – HC ’03Assistent-scheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Stefan VosKilder – GWVVScheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Gradus WesselkampAngeren – RODA ’28Scheidsrechter01-10-202314:00Competitie
Reinier WissingEtten – SHEScheidsrechter01-10-202314:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)