Aanstellingen week 16

Frank Sanders past hier terecht voordeel toe. Foto door Nico Kooij

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

donderdag 18 april

Arno ElfrinkSVGG – EpseAssisstent-scheidsrechter18-04-202420:00Competitie
Bennie RoenhorstRijnland – GWVVScheidsrechter18-04-202418:30Competitie
Tim ScholtenRijnland – GWVVAssistent-scheidsrecher18-04-202418:30Competitie
Gerard de GraafSVGG – EpseScheidsrechter18:04-202420:00Competitie

vrijdag 19 april

Ali CakirZVL 1 – Andarinyo 1Secretaris AV (Futsal)19-04-202420:00Competitie
John DijkmanFC Dinxperlo 1 – DVC’26 1 zaalScheidsrechter (Futsal)19-04-202419:00Competitie
John DijkmanFC Dinxperlo 2 – VIOD 1Scheidsrechter (Futsal)19-04-202420:00Competitie
Hans MigchelbrinkSportclub Olympic 2 – ZVV Haantje 1Scheidsrechter (Futsal)19-04-202420:00Competitie
Jeroen SinsZeemacht VR – zvv Den Haag VRScheidsrechter (Futsal)19-04-202420:30Eredivisie

zaterdag 20 april

Frans BeserHeeten – Sc. OverweteringScheidsrechter20-04-202419:00Competitie
Bart BoesveldDZC ’68 JO15-3JM – OBW JO15-1Scheidsrechter20-04-202410:15Competitie
Marco ten BroekeFC Winterswijk 2 – BWO 2Scheidsrechter20-04-202415:00Competitie
Ali CakirDZC ’68 JO17-1 – csv Apeldoorn JO17-1Scheidsrechter20-04-202412:45Competitie
John DijkmanBennekom – csv ApeldoornAssistent-scheidsrechter20-04-202415:00Competitie
Tom GiezenN.E.C. JO18-1 – Go Ahead Eagles O18Scheidsrechter20-04-202414:45Competitie
Frans HeisterDe Graafschap JO15-2 – GFC JO15-1Scheidsrechter20-04-202414:45Competitie
Elroy HogeweideOene – ’t HardeScheidsrechter20-04-202414:30Competitie
Martijn HooghoffWoezik JO19-1 – ESA JO19-1Scheidsrechter20-04-202412:15Competitie
Wes van KloosterBlauw Geel’55 – Excelsior Z.Scheidsrechter20-04-202415:00Competitie
Kiran LenderingGo Ahead K. – Olde Veste’54Assistent-scheidsrechter20-04-202415:00Competitie
Jurgen MaatkampDZC ’68 JO19-1 – ATC’65 JO19-1Scheidsrechter20-04-202412:15Competitie
Collin MasselinkN.E.C. JO16-1 – Fortuna Sittard JO16-1Scheidsrechter20-04-202412:00Competitie
Teun van MelisUnicum JO18-1 – ONS Sneek JO18-1Scheidsrechter20-04-202415:00Competitie
Koen MolenaarFC Winterswijk – RKZVCScheidsrechter20-04-202418:00Competitie
Bennie RoenhorstRKHVV – SC BemmelAssistent-scheidsrechter20-04-202419:00Competitie
Wijnand RutgersGVVV – Noordwijk4de Official20-04-202414:30Competitie
Michel SaleminkDVC’26/Sprinkhanen JO19-1 – Emplina JO19-1Scheidsrechter20-04-202415:15Competitie
Jesper SandersWVF – UnicumScheidsrechter20-04-202414:30Competitie
Tim ScholtenDe Graafschap O18 – FC Dordrecht O18Assistent-scheidsrecher20-04-202414:30Competitie
Bas SeegersGrol JO17-1 – ACV JO17-1Scheidsrechter20-04-202410:00Competitie
Emiel StienezenWSV – NSC NijkerkScheidsrechter20-04-202418:00Competitie
Timo SuetersPSV JO14-1 – De Graafschap JO14-1Assistent-scheidsrechter20-04-202411:00Competitie
Mark TilDe Treffers JO18-1 – Roda 46 JO18-1Scheidsrechter20-04-202415:15Competitie
Romy VermeerWSV – NSC NijkerkAssistent-scheidsrechter20-04-202418:00Competitie

zondag 21 april

Mylan ArieseBredevoort – RietmolenScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Marco ten BroekeFC Dinxperlo – SprinkhanenAssistent-scheidsrechter21-04-202414:30Competitie
Ali CakirSVBV – KSVScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
John DijkmanBataven – Voorwaarts TAssistent-scheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Bertie FrazerKilder – GendringenScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Gerard de GraafFleringen – VasseScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Ramon GronouweRobur et Velocitas – SC RhedenScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Erno HanninkWVW – SV Gelders EilandScheidsrechter21-04-202411:30Competitie
Frans HeisterGSV’38 4 – DVC’26 6Assistent-scheidsrechter21-04-202410:00Competitie
Leo HuntingGendringen 3 – VVG ’25 4Scheidsrechter21-04-202410:30Competitie
Wes van KloosterBentelo – TVOScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Tim NeijmanFC Dinxperlo – SprinkhanenScheidsrechter21-04-202412:00Competitie
Henk PetersWijhe ’92 – RuurloScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Erwin ReijersConcordia Wehl- Jonge KrachtScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Michel SaleminkEtten/Montferland VR1 – PSC VR1Scheidsrechter21-04-202409:30Competitie
Tim ScholtenSDOUC – VIODScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Bas SeegersVIOD 3 – Sprinkhanen 2Scheidsrechter21-04-202412:30Competitie
Jeroen SinsRKSV Driel – OBWScheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Mark TilRijnland – HC ’03Assistent-scheidsrechter21-04-202414:00Competitie
Gradus WesselkampHBV – V.V. AchatesScheidsrechter21-04-202414:30Competitie
Reinier WissingDVSG – AVIOS/DBVScheidsrechter21-04-202414:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)