Aanstellingen SDO Week 51, laatste van het Jaar 2019.

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 51 van maandag 16 december t/m zondag 22 december

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@sdodoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

maandag 16 december

Ali CakirSportclub Olympic 7 – LZV/Kuypers Hair&Wel 2Scheidsrechter (zaal)16-12-201919:00
Ali CakirSportclub Olympic 10 – Sportclub Olympic 13/ Ambassadors FCScheidsrechter16-12-201920:00
John DijkmanLZV/Kuypers Hair&Wel 5 – LZV/Kuypers Hair&Wel 4Scheidsrechter (zaal)16-12-201920:30
John DijkmanLZV/Kuypers Hair&Wel 6 – SV Basteom 4Scheidsrechter (zaal)16-12-201921:30
Bennie RoenhorstZavodo 76 4 – Zavodo 76 10Scheidsrechter(zaal)16-12-201918:30

dinsdag 17 december

Frans BeserSV Grol – AZSV 2Scheidsrechter17-12-201920:00
Richard KempermanRKZVC 2 – TVC ’28 3Scheidsrechter17-12-201920:15
Hans KokVIOD VR1 – Ajax B VR1Scheidsrechter17-12-201920:00

woensdag 18 december

Richard PolmanTelstar – AjaxAssistent-scheidsrechter18-12-201918:30

donderdag 19 december

Bennie RoenhorstConcordia-Wehl – DUNO DAssistent-scheidsrecher19-12-201920:00

zaterdag 21 december

John DijkmanFC RDC – HarskampScheidsrechter21-12-201915:00
Rob van HalDZC ’68 4 – MVV ’29 2Scheidsrechter21-12-201914:30
Elroy HogeweideZeewolde MO17-1 – Orion MO17-1Scheidsrechter21-12-201912:30
Richard KempermanAVW ’66 2 – De Treffers 2Scheidsrechter21-12-201912:15
Michel SaleminkVictoria ’28 JO17-1 – Achilles ’12 JO17-1Scheidsrechter21-12-201913:00

zondag 22 december

Ab BrussenDAVO – EnterScheidsrechter22-12-201914:00
Tom GiezenWolfersveen – LochuizenScheidsrechter22-12-201914:30
Erno HanninkConcordia-W 2 – LSV 2Scheidsrechter22-12-201910:30
Koen MolenaarSprinkhanen – AngerenScheidsrechter22-12-201914-00
Jelle PolmanMEC – KSVScheidsrechter22-12-201914:00
Frank SandersMontferland – VVG ’25Scheidsrechter22-12-201914:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).