Aanstellingen SDO Week 42

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 42 maandag 12 oktober tot en met zondag 18 oktober. (https://www.knvb.nl/themas/coronavirus/protocollen/arbitrage)

Mocht jou aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@sdodoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

maandag 12 oktober

Bennie RoenhorstSportclub Olympic 8 – Sportclub Olympic 6Scheidsrechter(zaal)12-10-202019:00
Bennie RoenhorstSportclub Olympic 15/ Ambassadors FC – Spero/Zaal 2Scheidsrecher(zaal)12-10-202020:00

dinsdag 13 oktober

Ab BrussenSP Lochem – GorsselScheidsrechter13-10-202020:00
Hans KokAZC – VordenScheidsrechter13-10-202020:00
Erwin ReijersSP Rekken – AD ’69Scheidsrechter13-10-202020:00
Joost SoeterAngerlo Vooruit – Silvolde 2 [oefen]Scheidsrechter13-10-202020:00

woensdag 14 oktober

Gerlof BrilVIOD JO15-1G – ST: Terborg/Silvolde JO15-1GScheidsrechter14-10-202019:00
Ali CakirSML 3 – VIOD 2Scheidsrechter (zaal)14-10-202020:00

vrijdag 16 oktober

Ali CakirRijnland 2 – Rijnland 3Scheidsrechter (zaal)16-10-202020:30
John DijkmanReunie 2 – VVG ’25 2Scheidsrechter (zaal)16-10-202020:00
John DijkmanReunie 1 – DVC’26 1 zaalScheidsrechter (zaal)16-10-202021:00
Hans MigchelbrinkGonemo 2 – SML 2Scheidsrechter (zaal)16-10-202019:30
Hans MigchelbrinkGonemo 1 – ZVL 1Scheidsrechter (zaal)16-10-202020:30

zaterdag 17 oktober

Frans BeserOeken – Eerbeekse BoysScheidsrechter17-10-202014:30
Gerlof BrilVIOD 2 (zat) – FC Winterswijk 6Scheidsrechter17-10-202012:00
Ruben BrilDCS JO17-1 – DZC ’68 JO17-1Scheidsrechter17-10-202015:00
Fernando van DamDe Graafschap JO13-2 – VVV-Venlo JO13-1Scheidsrechter17-10-202010:00
John DijkmanDZC ’68 3 – OWIOS 2Scheidsrechter17-10-202014:30
Walter HartjesGrol JO15-1 – Avanti W. JO15-1Scheidsrechter17-10-202012:45
Elroy HogeweideBAS – HulshorstScheidsrechter17-10-202014:30
Koen MolenaarSDV Barneveld – SVZWAssistent-scheidsrechter17-10-202015:00
Richard PolmanGo Ahead Eagles – FC EindhovenAssistent-scheidsrechter17-10-202016:30
Bennie RoenhorstNunspeet – KHCAssistent-scheidsrechter17-10-202014:45
Wijnand RutgersNunspeet – KHCScheidsrechter17-10-202014:45
Jesper SandersVA N.E.C. JO17-1 – sc Heerenveen JO17-1Scheidsrechter17-10-202014:45
Jeroen SinsDVOL JO15-1 – DCS JO15-1 [oefen]Scheidsrechter17-10-202011:15
Joost SoeterESA – FC ZutphenScheidsrechter17-10-202015:00
Julia VermeerOrion JO19-1 – DIO ’30 JO19-1Scheidsrechter17-10-202015:00

zondag 18 oktober

NaamWedstrijdRolDatumTijd
Bennie RoenhorstSportclub Olympic 8 – Sportclub Olympic 6Scheidsrechter(zaal)12-10-202019:00
Bennie RoenhorstSportclub Olympic 15/ Ambassadors FC – Spero/Zaal 2Scheidsrecher(zaal)12-10-202020:00
Ab BrussenSP Lochem – GorsselScheidsrechter13-10-202020:00
Hans KokAZC – VordenScheidsrechter13-10-202020:00
Erwin ReijersSP Rekken – AD ’69Scheidsrechter13-10-202020:00
Joost SoeterAngerlo Vooruit – Silvolde 2 [oefen]Scheidsrechter13-10-202020:00
Gerlof BrilVIOD JO15-1G – ST: Terborg/Silvolde JO15-1GScheidsrechter14-10-202019:00
Ali CakirSML 3 – VIOD 2Scheidsrechter (zaal)14-10-202020:00
Ali CakirRijnland 2 – Rijnland 3Scheidsrechter (zaal)16-10-202020:30
John DijkmanReunie 2 – VVG ’25 2Scheidsrechter (zaal)16-10-202020:00
John DijkmanReunie 1 – DVC’26 1 zaalScheidsrechter (zaal)16-10-202021:00
Hans MigchelbrinkGonemo 2 – SML 2Scheidsrechter (zaal)16-10-202019:30
Hans MigchelbrinkGonemo 1 – ZVL 1Scheidsrechter (zaal)16-10-202020:30
Frans BeserOeken – Eerbeekse BoysScheidsrechter17-10-202014:30
Gerlof BrilVIOD 2 (zat) – FC Winterswijk 6Scheidsrechter17-10-202012:00
Ruben BrilDCS JO17-1 – DZC ’68 JO17-1Scheidsrechter17-10-202015:00
Fernando van DamDe Graafschap JO13-2 – VVV-Venlo JO13-1Scheidsrechter17-10-202010:00
John DijkmanDZC ’68 3 – OWIOS 2Scheidsrechter17-10-202014:30
Walter HartjesGrol JO15-1 – Avanti W. JO15-1Scheidsrechter17-10-202012:45
Elroy HogeweideBAS – HulshorstScheidsrechter17-10-202014:30
Koen MolenaarSDV Barneveld – SVZWAssistent-scheidsrechter17-10-202015:00
Richard PolmanGo Ahead Eagles – FC EindhovenAssistent-scheidsrechter17-10-202016:30
Bennie RoenhorstNunspeet – KHCAssistent-scheidsrechter17-10-202014:45
Wijnand RutgersNunspeet – KHCScheidsrechter17-10-202014:45
Jesper SandersVA N.E.C. JO17-1 – sc Heerenveen JO17-1Scheidsrechter17-10-202014:45
Jeroen SinsDVOL JO15-1 – DCS JO15-1 [oefen]Scheidsrechter17-10-202011:15
Joost SoeterESA – FC ZutphenScheidsrechter17-10-202015:00
Julia VermeerOrion JO19-1 – DIO ’30 JO19-1Scheidsrechter17-10-202015:00
Cristian Arevalo de WeeverNuenen – Juliana ’31Assistent-scheidsrechter18-10-202014:30
Ruben BrilVIOD 4 – Kilder 4Scheidsrechter18-10-202011:00
Ab BrussenDoetinchem – HC ’03Scheidsrechter18-10-202014:00
Jordi EijgelsheimGroessen – SprinkhanenScheidsrechter18-10-202014:00
Tom GiezenKilder – MECScheidsrechter18-10-202014:00
Gerard de GraafOBW – PaxScheidsrechter18-10-202014:30
Ramon Gronouwe’t Peeske – HMC ’17Scheidsrechter18-10-202014:00
Erno HanninkZZC ’20 – VosseveldScheidsrechter18-10-202014:00
Hans KokBrakkenstein – Blauw WitScheidsrechter18-10-202014:30
Hans MigchelbrinkVarsseveld – DIO ’30Scheidsrechter18-10-202014:00
Koen Molenaarvv Montferland – VVOScheidsrechter18-10-202014:00
Joey MullerGWVV – FC BerghScheidsrechter18-10-202014:00
Jelle PolmanApeldoornse Boys – SC KlarenbeekScheidsrechter18-10-202014:00
Erwin ReijersConcordia-W 2 – Longa ’30 2Scheidsrechter18-10-202010:30
Frank SandersGendringen – DVVScheidsrechter18-10-202014:00
Tim ScholtenWitkampers – FC TriasScheidsrechter18-10-202014:00
Emiel StienezenUnion – Quick 1888Scheidsrechter18-10-202014:00
Gradus WesselkampDVSG – AVIOS/DBVScheidsrechter18-10-202014:30
Reinier WissingOrion 2 – Bemmel SC 2Scheidsrechter18-10-202012:00

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).