Aanstellingen Week 45

Beste leden,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 7 november

Ali CakirFC Eibergen 1 – Bon Boys 1Scheidsrechter (zaal)07-11-202220:00
John DijkmanZVL 4 – A.S.V. Zuid Arnhem 4Scheidsrechter (zaal)07-11-202221:00
Jeroen SinsZavodo 76 1 – Gonemo 1Scheidsrechter (zaal)07-11-202220:30
Jeroen SinsZavodo 76 8 – LZV/Kuypers Hair&Wel 3Scheidsrechter (zaal)07-11-202221:30

dinsdag 8 november

Jeroen van AlstDVV O23-1 – v.v. Dieren O23-1Scheidsrechter08-11-202220:15
Tom GiezenVarsseveld O23-1 – ZZC’20 O23-1Scheidsrechter08-11-202220:15
Ramon GronouweVIOD – Be Quick Z.Scheidsrechter08-11-202220:15

woensdag 9 november

John DijkmanFC RDC 2 – Blauw Wit ’66/BLM 1Scheidsrechter (zaal)09-11-202221:30
John DijkmanDe Gazelle 1 – SP Teuge 2Scheidsrechter (zaal)09-11-202222:30
Hans Migchelbrinkcsv Apeldoorn 1 – Andarinyo 2Scheidsrechter (zaal)09-11-202220:15
Hans MigchelbrinkVictoria Boys 2 – csv Apeldoorn 4Scheidsrechter (zaal)09-11-202221:15
Michel SessinkVIOS Beltrum VR1 – AZSV MO23-1Scheidsrechter09-11-202220:15
Julia VermeerLonga ’30 VR1 – FC Zutphen VR1Scheidsrechter09-11-202220:15

donderdag 10 november

Bart BoesveldConcordia Wehl 3 – Ruurlo 2Scheidsrechter10-11-202220:00
Gerlof BrilVorden VR1 – Ruurlo VR1Scheidsrechter10-11-202220:15
Wouter HilkhuijsenSPLochem 2 – De Esch 2Scheidsrechter10-11-202220:15
Bas JansenMontferland VR1 – Peeske ’t VR1Scheidsrechter10-11-202220:00
Hans van der SterrenVorden VR1 – Ruurlo VR1Assistent-scheidsrechter10-11-202220:15
Tom van der SterrenVorden VR1 – Ruurlo VR1Scheidsrechter10-11-202220:15

vrijdag 11 november

Ali CakirMadereros C.F. 5 – Brakkenstein 1Scheidsrechter (zaal)11-11-202221:00
Ali CakirMadereros C.F. 2 – Jonge Kracht 1Scheidsrechter (zaal)11-11-202222:00
John DijkmanDVC’26 1 zaal – Reunie 1Scheidsrechter (zaal)11-11-202219:30
John DijkmanDVC’26 2 zaal – Meipoort De 1Scheidsrechter (zaal)11-11-202220:30
Hans MigchelbrinkFC Brasil`77 – Excelsior`31Secretaris AV (zaal)11-11-202220:30
Richard PolmanPEC Zwolle – FC EindhovenAssistent-scheidsrechter11-11-202220:00
Wijnand RutgersFC Dinxperlo 3 – VVG ’25 4Scheidsrechter (zaal)11-11-202219:00

zaterdag 12 november

Mylan ArieseRuurlo JO19-1 – Helios JO19-1Scheidsrechter12-11-202216:00
Jeroen van AlstVDZ JO19-1 – VIOD JO19-1Scheidsrechter12-11-202216:15
Maarten BolwerkWillem II O21 – ADO Den Haag O21Assistent-scheidsrechter12-11-202215:00
Bart BoesveldSJO AZSV/AD ’69 JO17-1 – ZZC’20 JO17-1Scheidsrechter12-11-202214:45
Gerlof BrilDe Graafschap JO13-1 – AFC JO13-1Scheidsrechter12-11-202212:30
Ali CakirLonga ’30 JO17-1JM – Berkum JO17-1Scheidsrechter12-11-202215:15
John DijkmanNEO – TVC ’28Assistent-scheidsrechter12-11-202219:00
Arno ElfrinkSJO HSC/Buurse JO19-1 – ESA JO19-1Scheidsrechter12-11-202215:15
Jim van ElkenST:UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 – DVV JO19-1Scheidsrechter12-11-202214:30
Erno HanninkVIOD 3 (zat) – AZSV 9Scheidsrechter12-11-202214:30
Walter HartjesSC Bemmel JO17-1 – csv Apeldoorn JO17-1Scheidsrechter12-11-202215:30
Elroy HogeweideAdvendo ’57 – ESAScheidsrechter12-11-202214:30
Martijn HooghoffSchalkhaar JO15-1JM – Unicum JO15-1Scheidsrechter12-11-202212:30
Leo HuntingGendringen 2 – FC Winterswijk 5Scheidsrechter12-11-202214:30
Kiran LenderingST:DVC’26/Sprinkhanen JO17-1 – OBW JO17-1Scheidsrechter12-11-202213:00
Luc van OostenST:UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 – Jonge Kracht JO17-1Scheidsrechter12-11-202214:30
Bennie RoenhorstWHC – HeerenveenAssistent-scheidsrechter12-11-202214:30
Wijnand RutgersEpe – asv DrontenScheidsrechter12-11-202214:30
Michel SaleminkVogido JO15-1 – ONS Sneek JO15-1Scheidsrechter12-11-202214:45
Julia VermeerHeerde – HattemScheidsrechter12-11-202214:30
Romy VermeerHulzense Boys – Go Ahead K.Assistent-scheidsrechter12-11-202214:30
Lars WestendorpVIOD JO15-1JM – SJO AZSV/AD ’69 JO15-1JMScheidsrechter12-11-202213:15

zondag 13 november

Christian Arevalo de WeeverNuenen – Sportclub SilvoldeAssistent-scheidsrechter13-11-202214:30
Bart BoesveldPax 2 – FC Bergh 2Scheidsrechter13-11-202210:30
Ruben BrilVIOD 6 – Etten 2Scheidsrechter13-11-202210:00
John DijkmanColombia – WoezikAssistent-scheidsrechter13-11-202214:00
Jordi EijgelsheimIJsselstreek – BroeklandScheidsrechter13-11-202214:00
Erno HanninkBredevoort – ZZC’20Scheidsrechter13-11-202214:00
Frans Heister’t Peeske 2 – GSV’38 2Scheidsrechter13-11-202211:00
Wes van KloosterVorden 2 – DCS 2Scheidsrechter13-11-202209:30
Jurgen MaatkampVVG ’25 4 – Babberich 2Scheidsrechter13-11-202210:30
Koen MolenaarUnion – DIO ’30Scheidsrechter13-11-202214:00
Henk PetersAngeren – SCEScheidsrechter13-11-202214:00
Jelle PolmanRood Wit – DSZScheidsrechter13-11-202214:00
Gradus WesselkampSSA/SJO SVO’68/VVLK – UHCScheidsrechter13-11-202214:30

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).