Aanstellingen Week 44

Beste leden,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 31 oktober

Ali CakirVeldhoek 1 – Zavodo 76 9Scheidsrechter (zaal)31-10-202219:00
John DijkmanZVZ 1 – FC Dinxperlo 1Scheidsrechter(zaal)31-10-202220:00
John DijkmanZVZ 2 – LZV/Kuypers Hair&Wel 5Scheidsrechter (zaal)31-10-202221:00
Bennie RoenhorstZavodo 76 6 – ZVL 4Scheidsrechter (zaal)31-10-202218:30
Jeroen SinsSC Doesburg 1 – CSV Apeldoorn 1Scheidsrechter (zaal)31-10-202221:00

dinsdag 1 november

Richard PolmanFC Trias – FC BerghScheidsrechter01-11-202220:15
Jesper SandersLonga ’30 – VarsseveldScheidsrechter01-11-202220:00

woensdag 2 november

Hans MigchelbrinkJonge Kracht 2 – Madereros C.F. 4Scheidsrechter (zaal)02-11-202221:00
Reinier WissingST: Gendringen/SVGG JO15-1 – Concordia-W JO15-1Scheidsrechter02-11-202219:00

vrijdag 4 november

Ali CakirFC RDC 7 – Holten 3Scheidsrechter (zaal)04-11-202219:00
Ali CakirDAVO 3 – Holten 1Scheidsrechter (zaal)04-11-202220:00
John DijkmanDiepenveen 1 – FC RDC 6Scheidsrechter(zaal)04-11-202219:00
John DijkmanDiepenveen 1 – FC RDC 6Scheidsrechter(zaal)04-11-202219:00
John DijkmanTurkse Kracht 2 – FC RDC 5Scheidsrechter (zaal)04-11-202220:00
John DijkmanTurkse Kracht 2 – FC RDC 5Scheidsrechter (zaal)04-11-202220:00

zaterdag 5 november

Mylan ArieseDe Graafschap JO15-2 – csv Apeldoorn JO15-1Scheidsrechter05-11-202210:00
Jeroen van AlstDZC ’68 JO15-1JM – Margriet JO15-1Scheidsrechter05-11-202210:15
Maarten BolwerkVVSB – UnitasAssistent-scheidsrechter05-11-202218:00
Bart BoesveldElsweide JO14-2 – DZC ’68 JO14-1Scheidsrechter05-11-202210:00
Gerlof BrilSJO AZSV/AD ’69 JO19-1 – Helios JO19-1Scheidsrechter05-11-202212:45
Gerlof BrilVIOD 6 (zat) – DZC ’68 8Scheidsrechter05-11-202216:00
Ali CakirDTS Ede VR1 – Saestum VR1Scheidsrechter05-11-202215:00
John Dijkmanasv Dronten – Hulzense BoysAssistent-scheidsrechter05-11-202214:30
John Dijkmanasv Dronten – Hulzense BoysAssistent-scheidsrechter05-11-202214:30
Jim van ElkenSchalkhaar JO19-1 – Rood Zwart JO19-1Scheidsrechter05-11-202215:00
Walter HartjesVeluwezoom JO18-1JM – Batavia ’90 JO18-1JMScheidsrechter05-11-202213:30
Wouter HilkhuijsenAVW’66 2 – DZC’68 2Scheidsrechter05-11-202212:15
Elroy HogeweideDEM O23-1 – Buitenboys O23-1Scheidsrechter05-11-202212:30
Maurice HoksbergenST:Gendringen/SVGG JO17-1 – Sportclub Groessen JO17-2Scheidsrechter05-11-202214:30
Martijn HooghoffESA JO19-1 – VRC JO19-1Scheidsrechter05-11-202212:00
Bas JansenFC Trias JO19-1 – Woezik JO19-1Scheidsrechter05-11-202215:15
Kiran LenderingDVOV JO13-1 – NEO JO13-1Scheidsrechter05-11-202210:15
Collin MasselinkLonga ’30 JO19-1 – Bon Boys JO19-1Scheidsrechter05-11-202215:00
Luc van OostenVDZ JO17-1 – SKV JO17-1JMScheidsrechter05-11-202214:00
Richard PolmanVIOD JO19-1 – SDZZ JO19-1Scheidsrechter05-11-202215:15
Wijnand RutgersSVZW – WHCScheidsrechter05-11-202214:45
Joost SoeterPH – FC MeppelScheidsrechter05-11-202215:00
Julia VermeerKVVA – ESCScheidsrechter05-11-202214:45
Lars van WestendorpST:UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 – RKHVV JO17-1JMScheidsrechter05-11-202214:30

zondag 6 november

Christian Arevalo de WeeverHVCH – KampongAssistent-scheidsrechter06-11-202214:30
Bart BoesveldDe Hoven – HMC ’17Scheidsrechter06-11-202214:00
Ruben BrilVIOD 3 – SC Rheden 2Scheidsrechter06-11-202210:00
Ali CakirSVGG – Eendracht ArnhemScheidsrechter06-11-202214:00
John DijkmanRKHVV – Berghem SportAssistent-scheidsrechter06-11-202214:00
John DijkmanRKHVV – Berghem SportAssistent-scheidsrechter06-11-202214:00
Jordi EijgelsheimOSC – NSVV FC KundeScheidsrechter06-11-202214:15
Ramon GronouweDSZ – Jonge KrachtScheidsrechter06-11-202214:00
Erno HanninkGSV ’63 – SVBVScheidsrechter06-11-202214:00
Leo HuntingVVG ’25 2 – AZC 3Scheidsrechter06-11-202211:00
Bas JansenMontferland 2 – VIOS B. 3Scheidsrechter06-11-202211:45
Hans KokQuick 1888 – DVOLScheidsrechter06-11-202214:00
Jurgen MaatkampVIOD 7 – ’t Peeske 4Scheidsrechter06-11-202211:00
Koen MolenaarRKHVV – Berghem SportScheidsrechter06-11-202214:00
Richard PolmanFC Twente – Go Ahead EaglesAssistent-scheidsrechter06-11-202214:30
Erwin ReijersSP Silvolde 2 – Heino 2Scheidsrechter06-11-202210:00
Harrie ReintjesSCE – TrekvogelsScheidsrechter06-11-202214:00
Bennie RoenhorstSC Millingen – SSA-SJO SVO’68/VVLK 1Scheidsrechter06-11-202214:30
Frank SandersRood Wit – RKSV DrielScheidsrechter06-11-202214:00
Jesper SandersConcordia Wehl – PaxScheidsrechter06-11-202214:00
Gradus WesselkampSDOL – HaarleScheidsrechter06-11-202214:00
Reinier WissingSV Gelders Eiland – BabberichScheidsrechter06-11-202214:00

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).