Aanstellingen week 36

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 4 september

Jeroen van AlstFC Winterswijk JO17-1 – Grol JO17-1Scheidsrechter04-09-202319:30Beker
John DijkmanZavodo 76 3 – Veldhoek 2Scheidsrechter (zaal)04-09-202318:30Beker
John DijkmanZavodo 76 2 – VVG’25 3Scheidsrechter (zaal)04-09-202319:25Beker
John DijkmanZavodo 76 7 – LZV/Kuypers Hair&Wel 4Scheidsrechter (zaal)04-09-202321:20Competitie
Bennie RoenhorstZVL 3 – Rijnland 2Scheidsrechter (zaal)04-09-202320:00Beker

dinsdag 5 september

Jordi EijgelsheimGWVV – FC BerghScheidsrechter05-09-202320:00Beker

woensdag 6 september

Jeroen van AlstNEO JO19-1 – Sparta Enschede JO19-1Scheidsrechter06-09-202320:00Oefen
John DijkmanVictoria Boys 2 – csv Apeldoorn 7Scheidsrechter (zaal)06-09-202320:12Beker
John DijkmanSC Nowruz 9 – Putten sv 18Scheidsrechter (zaal)06-09-202321:10Beker

donderdag 7 september

Tim ScholtenRijnland 3 -Kilder 5Scheidsrecher07-08-202320:30Beker
Michel SessinkLonga’30 VR1 – Witkampers VR2Scheidsrechter07-08-202320:15Beker

vrijdag 8 september

John DijkmanSV Basteom VR1 – Gonemo VR1Scheidsrechter (zaal)08-09-202320:30Beker
Hans MigchelbrinkGonemo 1 – ’t Peeske 1Scheidsrechter (zaal)08-09-202320:30Beker
Jeroen SinsZVG/Cagemax – KawinSecretaris AV (zaal)08-09-202321:30Competitie

zaterdag 9 september

Bart Boesveldcsv Apeldoorn JO16-1 – Be Quick 1887 JO16-1Scheidsrechter09-09-202310:30Competitie
Bart BoesveldDZC ’68 VR2 -DCS/OBW VR1Scheidsrechter09-09-202315:00Beker
Gerlof BrilDZC ’68 JO17-1 – FC Winterswijk JO17-1Scheidsrechter09-09-202314:30Beker
Marco ten BroekeAZSV 3 – FC Zutphen 2Scheidsrechter09-09-202314:45Beker
John DijkmanRKHVV – v.v. DierenAssistent-scheidsrechter09-09-202317:00Beker
Arno ElfrinkSVGG – GendringenAssistent-scheidsrechter09-09-202318:00Beker
Tom GiezenDe Graafschap JO15-1 – FC Dordrecht JO15-1Scheidsrechter09-09-202317:15Competitie
Wouter HilkhuijsenValburg – KesterenScheidsrechter09-09-202311:30Beker
Bas JansenFC Twente/Heracles Academie JO15-1 – Spartaan’20 JO15-1Scheidsrechter09-09-202312:30Competitie
Wes van KloosterSpcl. Brummen – GorsselScheidsrechter09-09-202315:00Beker
Kiran LenderingDe Graafschap JO14-1 – sc Heerenveen JO14-1Scheidsrechter09-09-202312:30Competitie
Jurgen MaatkampEFC ’58 – BarneveldScheidsrechter09-09-202314:30Beker
Collin MasselinkHSC/Buurse JO19-1 – Sparta E. JO19-1Scheidsrechter09-09-202315:15Beker
Teun van MelisGrol JO19-1 – FC Trias JO19-1Scheidsrechter09-09-202314:30Beker
Koen Molenaarsc Heerenveen O21 – NAC Breda O21Scheidsrechter09-09-202314:00Competitie
Tim NeijmanKilder – NVCScheidsrechter09-09-202317:00Beker
Richard PolmanHDS 2 – DOVO 3Scheidsrechter09-09-202313:45Beker
Bennie RoenhorstSVGG – GendringenScheidsrechter09-09-202318:00Competitie
Wijnand RutgersRKZVC – GrolScheidsrechter09-09-202317:00Beker
Michel SaleminkDe Graafschap JO13-1 – FC Utrecht JO13-1Scheidsrechter09-09-202312:30Competitie
Jeroen SinsKeijenburgse Boys – PaxScheidsrechter09-09-202318:30Beker
Mark TilDVC’26/Sprinkhanen JO19-1 – SC Bemmel JO19-1Scheidsrechter09-09-202315:15Beker
Julia VermeerTubantia – BarbarosScheidsrechter09-09-202315:00Beker
Romy VermeerDTS Ede – Beuningse BoysAssistent-scheidsrechter09-09-202317:00Beker
Stefan VosA.S.V. Zuid Arnhem – ESAScheidsrechter09-09-202314:30Beker
Lars WestendorpFC Winterswijk JO19-1 – Vogido JO19-1Scheidsrechter09-09-202312:30Beker

zondag 10 september

Cristian Arevalo de WeeverHSC ’21 – HoogeveenAssistent-scheidsrechter10-09-202314:30Competitie
Mylan ArieseVIOD – Ajax BScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Bart BoesveldHMC ’17 – GWVVScheidsrechter10-09-202312:00Beker
Marco ten BroekeWolfersveen – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter10-09-202314:00Beker
Gerard de GraafAngerlo Vooruit – LooScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Erno HanninkErix – NeedeScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Leo HuntingSDOUC 2 – DVV 2Scheidsrechter10-09-202310:00Beker
Hans KokFC Bergh – MECScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Jurgen MaatkampVIOD 3 – ST Ulftse Boys/SDOUC 3Scheidsrechter10-09-202311:00Beker
Jelle PolmanSportclub Groessen – FC JeugdScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Erwin ReijersDVC’26 2 – SC RhedenScheidsrechter10-09-202311:00Beker
Michel SaleminkEtten 4 – ZZC’20 3Scheidsrechter10-09-202309:30Competitie
Jeroen SinsHC’03 – OBWScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Harm StemerdinkWWNA 2 – Voorwaarts T 3Scheidsrechter10-09-202310:00Beker
Emiel StienezenWSV – DalfsenScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Mark TilHC ’03 – OBWAssistent-scheidsrechter10-09-202314:00Beker
Julia VermeerFC Utrecht – Feyenoord4de official10-09-202312:15Competitie
Stefan VosSpero – AquilaScheidsrechter10-09-202314:00Beker
Gradus WesselkampRijnland – HAVOScheidsrechter10-09-202314:00Beker

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)