Aanstellingen week 15

het is weer tijd voor de aanstellingen van deze week foto gemaakt door: Theo Kock

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

donderdag 11 april

Tim NeijmanWolfersveen – De HovenScheidsrechter11-04-202418:30Competitie
Gradus WesselkampSprinkhanen – KilderScheidsrechter11-04-202420:00Competitie

vrijdag 12 april

Ali CakirWZV/Station Alexsander 2 – AZSV 3Scheidsrechter (Futsal)12-04-202420:30Competitie
Ali CakirWZV/Station Alexsander 1 – AZSV 2Scheidsrechter (Futsal)12-04-202421:30Competitie
John DijkmanPeeske ’t 3 – Meipoort De 4Scheidsrechter (Futsal)12-04-202419:00Competitie
John DijkmanPeeske ’t 2 – Rijnland 1Scheidsrechter (Futsal)12-04-202420:00Competitie
Hans MigchelbrinkVVG ’25 1 – Turkse Kracht 1Scheidsrechter (Futsal)12-04-202420:30Competitie
Jeroen SinsHHC Hardenberg – Morado CFScheidsrechter (Futsal)12-04-202420:301ste divisie

zaterdag 13 april

Frans BeserHouten O23-1 – Olympia Haarlem O23-1Scheidsrechter13-04-202411:00Competitie
Bart BoesveldSP Lochem JO19-1 – Concordia Wehl JO19-1Scheidsrechter13-04-202414:30Competitie
Marco ten BroekeFC Zutphen 2 – DZC ’68 4Scheidsrechter13-04-202412:30Competitie
Ali CakirOVC ’85 JO17-1 – VDZ JO17-1Scheidsrechter13-04-202411:00Competitie
John DijkmanSC Bemmel – NSC NijkerkAssistent-scheidsrechter13-04-202418:00Competitie
Jim van ElkenEefde SP JO19-1 – Heino JO19-1Scheidsrechter13-04-202410:30Competitie
Tom GiezenVitesse JO15-1 – PEC Zwolle JO15-1Scheidsrechter13-04-202412:00Competitie
Gerard de GraafBennekom MO17-1 – DESTO MO17-1Scheidsrechter13-04-202416:45Competitie
Walter HartjesRKSV Driel JO19-1 – Woezik JO19-1Scheidsrechter13-04-202415:30Competitie
Wouter HilkhuijsenFC Dinxperlo 2 – Zwart Wit ’63 2Scheidsrechter13-04-202414:30Competitie
Elroy HogeweideESA – OVC ’85Scheidsrechter13-04-202414:30Competitie
Martijn HooghoffGrol JO17-1 – AZSV/AD ’69 JO17-1Scheidsrechter13-04-202410:30Competitie
Wes van KloosterQuick 1888 – SSA WischScheidsrechter13-04-202415:00Competitie
Kiran LenderingDTS Ede – BatavenAssistent-scheidsrechter13-04-202415:00Competitie
Jurgen MaatkampSchalkhaar JO19-1 – NEO JO19-1Scheidsrechter13-04-202415:00Competitie
Collin MasselinkTVC ’28 JO19-1 – BWO JO19-1Scheidsrechter13-04-202414:30Competitie
Teun van MelisEpe JO19-1 – WSV JO19-1Scheidsrechter13-04-202414:30Competitie
Koen MolenaarDZC ’68 – DOS ’37Scheidsrechter13-04-202415:00Competitie
Lucca OverkampFC Eibergen JO19-1 – Vorden JO19-1Scheidsrechter13-04-202415:30Competitie
Cor PeitsmanHarskamp – KesterenScheidsrechter13-04-202415:00Competitie
Michel SaleminkArnhemse Boys JO15-1 – SDV Barneveld JO15-1Scheidsrechter13-04-202410:45Competitie
Tim ScholtenGo Ahead Eagles O18 – De Graafschap O18Assistent-scheidsrecher13-04-202414:00Competitie
Timo SchoppersSchalkhaar JO15-1JM – FC Groningen JO15-1Scheidsrecher13-04-202412:30Competitie
Mark TilBennekom JO17-1 – Juliana ’31 JO17-1Scheidsrechter13-04-202413:00Competitie
Lars WestendorpN.E.C. JO13-1 – Feyenoord O13Scheidsrechter13-04-202412:00Competitie

zondag 14 april

Mylan ArieseHMC ’17 – Ratti/SociiScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Marco ten BroekeRijnland – FC DinxperloAssistent-scheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Ali CakirMontferland – BabberichScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Jordi EijgelsheimSC Overwetering – ReunieScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Bertie FrazerRood Wit – EwijkScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Gerard de GraafSambeek – MSH MaasduinenScheidsrechter14-04-202414:30Competitie
Ramon GronouweTurkse Kracht – WWNAScheidsrechter14-04-202414:30Competitie
Erno HanninkElsweide – CCW ’16Scheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Wes van KloosterVIOD – Concordia WehlScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Hans KokPax – SprinkhanenScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Henk PetersFC Eibergen – BenteloScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Erwin ReijersRijnland – FC DinxperloScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Jesper SandersEilermark – HeetenScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Tim ScholtenJonge Kracht – FC BerghScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Jeroen SinsEnter – LetteleScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Joost SoeterColumbia – LeonesScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Mark TilHC ’03 – Angerlo VooruitAssistent-sheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Gradus WesselkampRODA ’28 – HAVOScheidsrechter14-04-202414:00Competitie
Reinier WissingEtten – HalleScheidsrechter14-04-202414:00Competitie

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en)