Aanstellingen week 12 + 2de paasdag

Jeroen Sins tijdens Ruurlo - Trias foto door: Theo Kock

Beste leden/lezers,

Hierbij de aanstellingen van deze week.

Graag willen wij van iedereen de aanstellingen op de site vermelden. Heb jij een aanstelling en wil je deze tonen op onze site, stuur dan even een mailtje naar: aanstellingen@sdodoetinchem.nl . Zo kunnen wij van ieder lid de wedstrijd(en) publiceren!

Bekijk ook https://www.sdodoetinchem.nl/aanstellingen-2

maandag 25 maart

John DijkmanZavodo 76 9 – Zavodo 76 8Scheidsrechter (Futsal)25-03-202418:30Competitie
Bennie RoenhorstLZV/Kuypers Hair&Wel 3 – Sportclub Olympic 15Scheidsrechter (futsal)25-03-202419:15Competitie

woensdag 27 maart

Bart BoesveldEtten 4 – DZC ’68 9Scheidsrechter27-03-202420:00Competitie
Walter HartjesVorden VR1 – AZSV VR1Scheidsrechter27-03-202420:15Achterhoek Cup
Timo SchoppersZZC’20 MO17-1 – Arnhemse Boys MO17-1Scheidsrecher27-03-202419:00Competitie
Bennie RoenhorstDZC ’68 VR1 – FC Trias VR1Scheidsrechter27-03-202520:15Achterhoek Cup

donderdag 28 maart

Marco ten BroekeDZC ’68 – GrolAssistent-scheidsrechter28-03-202419:30Achterhoek Cup
Wes van KloosterDZC’68 – SV GrolScheidsrechter28-03-202419:30Achterhoek Cup
Jurgen MaatkampDZC ’68 O23-1 – SSA WischAssistent-scheidsrechter28-03-202421:00Competitie
Henk PetersDZC ’68 O23-1 – SSA WischScheidsrechter28-03-202421:00Achterhoek Cup
Jeroen SinsSDOUC – RKZVCScheidsrechter28-03-202420:15Achterhoek Cup
Romy VermeerRohda R. – Excelsior’31Assistent-scheidsrechter28-03-202420:00Competitie
Lars WestendorpDZC ’68 – GrolAssistent-scheidsrechter28-03-202419:30Achterhoek Cup
Reinier WissingVIOD O23-1 – Warnsveldse BoysScheidsrechter28-03-202420:15Competitie
Bennie RoenhorstDZC ’68 O23-1 – SSA WischAssistent-scheidsrechter28-03-202521:00Achterhoek Cup

vrijdag 29 maart

John DijkmanLZVV/MSML.NL 5 – SV Basteom 1Scheidsrechter (Futsal)29-03-202421:15Competitie

zaterdag 30 maart

Jeroen van AlstSML JO18-1 – csv Apeldoorn JO18-1Scheidsrechter30-03-202413:30Competitie
Walter HartjesSML JO16-1 – Bennekom JO16-1Scheidsrechter30-03-202411:00Competitie
Wouter HilkhuijsenAlmen – GorsselScheidsrechter30-03-202414:30Competitie
Bas JansenFC Twente/Heracles Academie JO16-1 – PSV JO16-1Scheidsrechter30-03-202415:00Competitie
Teun van MelisFC Trias JO19-1 – TVC ’28 JO19-1Scheidsrechter30-03-202415:15Competitie
Koen MolenaarDUNO D – NSC NijkerkScheidsrechter30-03-202414:30Competitie
Lucca OverkampGrol JO17-1 – Schalkhaar JO17-1Scheidsrechter30-03-202411:45Competitie
Bas SeegersVIOD JO15-1 – GVVV JO15-1Scheidsrechter30-03-202413:00Competitie
Jeroen SinsFC M.A.R.L.E.N.E VR – ZVG/Cagemax VRSecretaris AV (zaal)30-03-202417:30Beker
Jeroen SinsCreators FC – Team Eljero EliaScheidsrechter (Futsal)30-03-202419:15Benefiet

maandag 01 april

Bart Boesveld’t Peeske 2 – Ulftse Boys/SDOUC 3Scheidsrechter01-04-202411:00Competitie
Bart BoesveldUlftse Boys – HC ’03Scheidsrechter01-04-202414:00Competitie
Tom GiezenDVS’33 Ermelo JO19-1 – Unicum JO18-1Scheidsrechter01-04-202413:00Competitie
Gerard de GraafActivia – LoenermarkScheidsrechter01-04-202414:00Competitie
Ramon GronouweDVV VR1 – SVO DCS/OBW VR2Scheidsrechter01-04-202412:00Competitie
Erno HanninkDen Dam – SHEScheidsrechter01-04-202414:00Competitie
Bas JansenCSV’28 JO17-1 – Quick ’20 JO17-1Scheidsrechter01-04-202412:45Competitie
Jurgen MaatkampBennekom JO17-1 – DVS’33 Ermelo JO16-1Scheidsrechter01-04-202413:00Competitie
Mark TilUlftse Boys – HC ’03Assistent-sheidsrechter01-04-202414:00Competitie
Reinier WissingNVC – Keijenburgse BoysScheidsrechter01-04-202414:00Competitie