Aanstellingen SDO Week 11

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 11 maandag 09 maart tot en met zondag 15 maart.

Mocht jou aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@sdodoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

maandag 9 maart

Ruben BrilVVG ’25 JO15-1 – Grol JO15-1Scheidsrechter09-03-202019:00

maandag 9 maart

Ali CakirZVZ 1 – LZV/Kuypers Hair&Wel 4Scheidsrechter (zaal)09-03-202020:00
John DijkmanLZV/Kuypers Hair&Wel 2 – SML 2Scheidsrechter (zaal)09-03-202021:30

dinsdag 10 maart

Jordi EijgelsheimKeijenburgse Boys – SSA Ratti/SociiAssistent-scheidsrechter10-03-202020:00
Erno HanninkOBW – Longa ’30 O23Assistent-scheidsrechter10-03-202020:15
Elroy HogeweideOBW – Longa ’30 O23Scheidsrechter10-03-202020:15
Hans KokAZSV – SilvoldeScheidsrechter10-03-202020:15
Koen MolenaarKeijenburgse Boys – SSA Ratti/SociiScheidsrechter10-03-202020:00
Jesper Sanders AZSV – SilvoldeAssistent-Scheidsrechter10-03-202020:00
Richard PolmanAZSV – SilvoldeAssistent-scheidsrechter10-03-202020:00
Bennie RoenhorstVVG ’25 – DZC ’68Assistent-scheidsrecher10-03-202020:00
Wijnand RutgersVVG ’25 – DZC ’68Scheidsrechter10-03-202020:00
Julia VermeerVVG ’25 – DZC ’68Assistent-scheidsrechter10-03-202020:00
Romy VermeerKeijenburgse Boys – SSA Ratti/SociiAssistent-scheidsrechter10-03-202020:00
Djoni WeberOBW – Longa ’30 O23Assistent-scheidsrechter10-03-202020:15

woensdag 11 maart

Arno ElfrinkOBW JO15-1 – AZSV JO15-1Scheidsrechter11-03-202019:00
Bas JansenST: Terborg/Silvolde JO15-1 – VIOD JO15-1Scheidsrechter11-03-202019:00
Michel SaleminkVorden JO15-1 – ST: Gendringen/SVGG JO15-1Scheidsrechter11-03-202019:00

donderdag 12 maart

Ab BrussenSV Loil – WestervoortScheidsrechter12-03-202020:15

vrijdag 13 maart

Ali CakirSV Basteom 1 – Hoven De 1Scheidsrechter (zaal)13-03-202020:30
Ali CakirSV Basteom 2 – SV Basteom 3Scheidsrechter (zaal)13-03-202021:30
John DijkmanSportclub Olympic 17 – Sportclub Olympic 8Scheidsrechter (zaal)13-03-202020:00
John DijkmanSportclub Olympic 4 – FC Tinnegieter 1Scheidsrechter(zaal)13-03-202021:00
Hans MigchelbrinkFutsal Apeldoorn 3 – Andarinyo 1Scheidsrechter (zaal)13-03-202019:30
Hans MigchelbrinkATIK 4 – Voorst 1Scheidsrechter (zaal)13-03-202020:30

zaterdag 14 maart

Cristian Arevalo de WeeverST: HSC’21/Buurse JO19-1 – ATC’65 JO19-1Scheidsrechter14-03-202015:00
Gerlof BrilVIOD JO15-1 -Veluwezoom JO15-1GScheidsrechter14-03-202013:30
Ruben BrilJuliana ’31 JO17-1 – AWC JO17-1Scheidsrechter14-03-202012:00
Ali CakirOBW JO17-1 – DIO ’30 JO17-1Scheidsrechter14-03-202012:15
Fernando van DamVorden JO19-1 – Be Quick Z. JO19-1Scheidsrechter14-03-202014:00
John DijkmanKolping-Dynamo – OBWScheidsrechter14-03-202014:00
Jim van Elkenv.v. Dieren JO15-1 – Orion JO15-1GScheidsrechter14-03-202010:00
Rob van HalAZSV 4 – Advendo ’57 2Scheidsrechter14-03-202015:00
Walter HartjesWSV JO17-2 – csv Apeldoorn JO17-2Scheidsrechter14-03-202014:30
Elroy HogeweideStroe – Advendo ’57Scheidsrechter14-03-202014:30
Bas JansenVDZ JO17-1 – ESA JO17-1Assistent-Scheidsrechter14-03-202012:00
Richard Kempermancsv Apeldoorn – asv DrontenScheidsrechter14-03-202012:30
Kiran LenderingPax JO17-1 – SML JO17-2Scheidsrechter14-03-202012:30
Peter LubbersDZC ’68 4 – Bennekom 2Scheidsrechter14-03-202016:00
Jurgen MaatkampST: Terborg/Silvolde JO19-1 – OBW JO19-1Scheidsrechter14-03-202014:00
Collin MasselinkGrol JO15-1 – Schalkhaar JO15-1GScheidsrechter14-03-202013:00
Hans MigchelbrinkBarbaros – EilermarkScheidsrechter14-03-202018:30
Joey MullerSprinkhanen – GSV ’38Scheidsrechter14-03-202016:45
Cor PeitsmanGVC – WageningenScheidsrechter14-03-202014:30
Wijnand RutgersNunspeet – KHCScheidsrechter14-03-202014:45
Jesper SandersAlmere City FC JO19-1 – NAC Breda JO19-1Scheidsrechter14-03-202012:00
Jeroen SinsConcordia-W JO19-1 – AWC JO19-1Scheidsrechter14-03-202015:00
Julia VermeerOrion JO17-1 – TOP JO17-1Scheidsrechter14-03-202012:30
Romy VermeerSJO Oeken/Brummen JO19-1 – Go Ahead K. JO19-1Scheidsrechter14-03-202015:00

zondag 15 maart

Cristian Arevalo de WeeverHoogeveen – VOCAssistent-scheidsrechter15-03-202014:00
Ab BrussenKeijenburgse Boys – FC DinxperloScheidsrechter15-03-202014:00
Ali CakirSVGG – KilderScheidsrechter15-03-202014:00
John DijkmanVoorwaarts T – BatavenAssistent-scheidsrechter15-03-202014:00
Jordi EijgelsheimVVLK – SDOOScheidsrechter15-03-202014:30
Tom GiezenDVSG – AAC-OlympiaScheidsrechter15-03-202014:30
Gerard de GraafVVO – PaxScheidsrechter15-03-202014:30
Erno HanninkSML 2 – Union 2Scheidsrechter15-03-202011:00
Martin HeuvelsSV Basteom 2 – AZC 3Scheidsrechter15-03-202010:30
Leo Hunting’t Peeske 2 – Westervoort 2Scheidsrechter15-03-202011:00
Hans KokDe Tukkers- Luctor Et EmergoScheidsrechter15-03-202014:00
Hans MigchelbrinkAchilles ’12 – Suryoye-MediterraneoScheidsrechter15-03-202014:00
Koen MolenaarUlftse Boys – GWVVScheidsrechter15-03-202014:00
Jelle PolmanHoeve Vooruit – TwentheScheidsrechter15-03-202014:00
Richard PolmanAjax – FC TwenteAssistent-scheidsrechter 15-03-202014:30
Harrie ReintjesMASV – VIODScheidsrechter15-03-202014:00
Bennie RoenhorstTerborg – EttenScheidsrechter15-03-202014:00
Wijnand RutgersVarsseveld 2 – Bentelo 2Scheidsrechter15-03-202010:00
Frank SandersDCS 2 – Rohda R. 2Scheidsrechter15-03-202010:30
Tim ScholtenMVV ’29 – LSVScheidsrechter15-03-202014:00
Bas SeegersHercules – OSS’20Assistent-scheidsrechter15-03-202014:00
Jeroen SinsNijmegen – SV HatertScheidsrechter15-03-202014:30
Joost SoeterOBW – SP LochemScheidsrechter15-03-202014:30
Emiel StienezenTubantia – Heino Scheidsrechter15-03-202014:00
Gradus WesselkampEendracht – SHEScheidsrechter15-03-202014:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).